Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Nech se přizvat k dobré věci. Nezisková organizace Jahoda chystá benefiční koncert

5.4.2023

Nech se přizvat k dobré věci. Nezisková organizace Jahoda chystá benefiční koncert

Nezisková organizace Jahoda provozuje nízkoprahové kluby, terénní program, komunitní rodinné centrum a mnoho dalšího.
Teď chce své služby představit a přiblížit novým lidem a pořádá proto tento pátek 7. 4. 2023 zajímavou akci v pražském klubu Storm.

Nač chodit kolem horké kaše? Řekněme si rovnou, co nás čeká! Na benefičním koncertě „STRAWBERRY SHAKE“ vystoupí reprezentanti přímo z řad pracovníků organizace, a to MC Drát, kterému hip-hop koluje v žilách, i jeho kolega WZK. Zástupci horrorcore rapu Black Shuckz jsou s Jahodou také úzce spjatí a dokonce jejich prostory využívají jako zkušebnu. Díky tomu můžete vidět v pátek na pódiu i je.

Nečeká nás však jen underground. Svůj showcase v rámci benefice uvede slovenská old-school parta Moja Reč a zlatým hřebem večera pak má být vystoupení britského MC Bellyman a DJ Innovator. Ti přináší z Anglie svůj Dirty Phat Beats Showcase naplněný přísným rapem a decibely napumpovanou párty. Samozřejmostí je pak bohatý line-up DJ’s, kteří dotáhnou akci do zdárného konce.

To vše, a mnohem více, na vás čeká už tento pátek od 19 hodin v pražském Storm Clubu. Vstup je zdarma, ale můžete libovolným příspěvkem podpořit chod neziskové organizace Jahoda a jejich letní tábor pro děti ze znevýhodněných rodin.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.