Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Mladá ústecká krev žijící v Praze Matt Koci si říká o slovo novým klipem k singlu Days Gone Bye

8.11.2017

Mladá ústecká krev žijící v Praze Matt Koci si říká o slovo novým klipem k singlu Days Gone Bye

Rubrice „Mladá krev“ jsme se doposud nijak zvlášť nevěnovali a proto jsme se také rozhodli to napravit. Kromě chystaných nepravidelných článků s názvem „Druha liga: Dejte šanci novým tvářím“ , ve které se s vámi podělíme o singly co nám doposud přistály ve zprávách, občas vytáhneme i jednotlivce o kterém napíšeme zvlášť. Jedním z nich je dnes Matt Koci vlastním jménem Matěj Kočí, který nám do redakce zaslal svůj čerstvý klip k singlu Days Gone Bye.

Matěj dělá hudbu již od svých 15 let. Začínal nahrávat na umělecké škole v Lounech při střední škole. Na svém kontě má již 4 desky Grimetape, All in one, Apollo 13, Four a nyní dokončuje pátou Moments. Rok svého života také strávil v Anglii, kde měl tu možnost nahrávat ve studiu Evolution Records, které spolupracuje například s 21 Century Fox, BBC apod. Co se týče připravované desky Moments sám Matěj nám k ní prozradil pár slov: „Celou desku produkoval rakouský producent Feelo. Cover jsem dělal sám, je z něj cítit čistota a nadhled. Na desce je 12 skladeb včetně intra a outra z filmu Now is good. Deska byla nahrána v děčínském studiu Sonus a mix/master provedl Keyn. Na desce jsem pracoval půl roku. Celá deska se nese v duchu užívání si života, neohlížení se dozadu a uvědomění si momentů.“

Vrátíme-li se k již zmíněnému klipu, kamera byla v rukou Ondřeje Quake Kvačkaje avšak samotný střih si ošefoval sám Matěj. Natáčelo se v Praze přesněji v Divoké Šárce. Letecké záběry pořídila firma FilmovaniDronem.cz. Matěj by rád obohatil o vizuál každou skladbu z desky, tak uvidíme jak to dopadne. Pokud bys měl zájem o samotnou desku neváhej se ozvat na mattkoci94@gmail.com.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.