Hip Hop Magazín

Hudba

Moja Reč se vrací ve staré osvědčené podobě. Dobrí chlapci 4 jsou venku!

13.10.2022

Moja Reč se vrací ve staré osvědčené podobě. Dobrí chlapci 4 jsou venku!

Matadoři slovenského hip hopu Moja Reč vydávají album Dobrí chlapci 4 a nedočkavým fans servírují zároveň i další singl a video k tracku Jak mi je. Pod taktovkou Punc production, v režii  Rastislava Kupša a s kamerou Viliama Drába nabízí klasický banger na párty, který se natáčel v bratislavském Hopkirk clubu.

Album Dobrí chlapci 4 čítá 12 položek, kde se na hostovačkách objevil Idea, Tina, Čis T, Grimaso, Komander, Dano Kapitán, Zverina, Daiky, Hypnotik nebo Barbora Piešová a nabízí Moju Reč v podobě, pro kterou jí všichni milujeme. Storytelling, striktní handlovská lyrika a produkce Jozefa Engerera. Moja Reč je zpět v nejlepší formě!

Album vyšlo oficiálně 12.října, v pátek 14.10. proběhne křest v pražském Storm clubu, kam dorazí kromě Delika, Supy a Jozefa Engerera i Komplot live band a mejdan podpoří i Tina, Dano Kapitán, Idea, Martin Matys nebo Selector Boldrik. Ten si pro tento večer přichystal speciální show, za gramofony se vystřídá s DJem BA2Sem a Ghostem. Bratislavský křest proběhne 18.11. v Hopkirk clubu. Album lze objednat i s novým merchem na RukaHore.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.