Hip Hop Magazín

Hudba Móda

PUMA MÁ NOVÉHO GLOBÁLNÍHO AMBASADORA – RAPERRA SKEPTU

13.10.2022

PUMA MÁ NOVÉHO GLOBÁLNÍHO AMBASADORA – RAPERRA SKEPTU

 

Globální sportovní značka PUMA oznámila dlouhodobé partnerství s britsko-nigerijským grimeovým MC, rapperem a hudebním producentem Skeptou, který bude se značkou spolupracovat na designu produktů a na přípravě globálních marketingových kampaní. Pro Chief Josepha Olaitana Adenugu Jr. známého především jako Skepta, jehož přirozený talent spočívá ve vytváření inovací v oblasti umění, je to velmi důležitá role. Partnerství bylo uzavřeno prostřednictvím jeho organizace Big Smoke Corporation, která vznikla s cílem podporovat komunitu uměleckých talentů a propojovat je se značkami a vytvářet tak jedinečná partnerství.

 

 

„Toto je první dohoda o spolupráci se značkou, která vznikla prostřednictvím mé nové společnosti Big Smoke Corporation, a jsem na ni velmi hrdý. Společně se značkou PUMA můžeme vnést do tohoto projektu vlastní myšlenku a vytvořit nový způsob uvažování o módě a stylu,“ říká Skepta a dodává: „Je mi ctí spolupracovat s touto celosvětově uznávanou značkou, která má skutečné pochopení pro mládež a populární kulturu, ale také chápe význam partnerství a spolupráce, jako je tato. Těším se na společný rozvoj a vytváření nových příležitostí pro další generace.“

Skepta do spolupráce vnáší své silné propojení se současnou komunitou – společně s PUMOU bude přinášet do pánského segmentu novou vizi, přičemž se podělí o své hluboké znalosti kultury, hudby, umění a stylu. Bude aktivním hlasem a osobností v progresivním prostoru PUMA a jeho vliv bude sahat od designu až po kampaně samotné.

 

 

„Skepta je ztělesněním pokrokovosti, což dokazuje jeho vliv na hudbu, módu a kulturu za posledních dvacet let. Jsme nadšeni, že s ním můžeme začít tuto cestu, na které bude hrát mnohostrannou roli, uvádět do života své znalosti a vize a pomáhat nám tak revolučně měnit náš progresivní prostor. Nemůžeme být šťastnější, že ho můžeme přivítat v naší rodině PUMA. Těším se, čeho společně dosáhneme,“ říká Bjoern Gulden, generální ředitel společnosti PUMA.

V nadcházejících měsících bude Skepta součástí nových a vzrušujících projektů společnosti PUMA, které přinesou revoluci v tomto odvětví.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.