Hip Hop Magazín

Móda

Nestihls ještě objednat streetwear pod stromek? Máme pro tebe tip, ale musíš si pospíšit!

15.12.2017

Nestihls ještě objednat streetwear pod stromek? Máme pro tebe tip, ale musíš si pospíšit!

Všiml sis jak ten čas před Vánocemi neskutečně letí? Já bych v redakci beztak ani nestíhal otáčet kalendář, kdybych nějaký měl. Dneska mi došlo, že sice mám, co se týče dárků, pořešené své nejbližší, ale na sebe jsem úplně zapomněl a chystám se to napravit. Pokud jsi v podobné situaci jako já, nebo chceš ještě doladit svůj seznam dárků pro své okolí, můžeš jako já zavítat do Woodmintu, kde při objednání zboží do 19.12.2017 ještě stíháš doručení pod stromek. Pokud by ti neseděla barva, nebo velikost, pak je výměna, nebo vrácení zboží do 30 dní samozřejmostí.


Na Woodmintu teď mají spoustu novinek od již zaběhnutých značek, ale své portfolio také rozšířili o žádané brandy jako Converse, Champion, Alpha Industries, 304, nebo Timberland.

Pokud bych měl dát nějaký tip za všechny, pak mě velmi oslovil německou značku Cayler & Sons, kterou do svého šatníku zařazují i mnohé známé osobnosti. Naposledy si věci od Cayler & Sons oblíklo hiphopové duo Rae Sremmurd. Zejména mě pak oslovila mikina C&S WL Me Rollin Black, tu najdeš rovněž na stránkách Woodmintu.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.