Hip Hop Magazín

Hudba

„Nikdo z nás nemládne.“ zmiňuje se rapper Imhotep skladbou DĚDCI

14.12.2022

„Nikdo z nás nemládne.“ zmiňuje se rapper Imhotep skladbou DĚDCI

Zmíní-li se jméno Imhotep, zajisté si mnozí z vás okamžitě vzpomenou na filmový snímek Mumie z roku 1999. Co takhle nyní vyměnit egyptského vezíra, kněze, architekta a později i boha za rappera z Mladé Boleslavi?

Tento reprezentant Středočeského kraje totiž začátkem měsíce opět ožil aby svým fanouškům přinesl pod nos novinku s názvem Dědci. „Skladba vznikala od beatu až po videoklip zhruba 2 měsíce. Vizuál má hlavně pobavit, ale zároveň poukázat na to, že bohužel nikdo z nás nemládne, a čas letí dál. Každý kdo už není náctiletý, tak na něj „mladší“ generace nějakým způsobem kouká jako na starce, ať už kvůli novým trendům nebo zvykům.“ dodává sám autor skladby.

Beat tentokrát dělal sám Imhotep, stejně jako stál za postprodukcí videoklipu. Zázemí pro recording dotyčnému poskytlo studio Redneck sídlící v Kladně. Výsledek pro následný mix a master pak z těchto míst putoval do Rychnova nad Kněžnou k Maměnovi. Za kamerou se vystřídali Martin „Doubass“ Doubek a Petr Sabol, kteří si rovněž zahráli ve videoklipu roli jednoho ze staříků. U stolu s nimi je pak doplnil Lukáš Hladík, a Ondřej Krejčík. Přejeme příjemný poslech. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.