Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Pio Squad má venku nové album TORZO! Nyní lákají na silně obsazeny křest do Jihlavy

13.12.2022

Pio Squad má venku nové album TORZO! Nyní lákají na silně obsazeny křest do Jihlavy

Rapoví matadoři z Pio Squad májí od včerejšího dne venku své nové album Torzo! Nyní chystají ve svém jihlavském hometownu dvojitý křest alba. 17.12. v prostoru Projekt Dirty Family se kromě Torza totiž bude křtít i Eurodelova deska Indigo a to není zdaleka všechno.

Pánové nachystali pro tento mejdan line up, na který se vyplatí dorazit i z jiných koutů republiky. Jako hosté dorazí totiž James Cole s Ristem, Slovensko bude reprezentovat Čis T, rap a beaty ze severu pak Drogy D a Kubake a mladou nadějnou krev zastoupí pražská BABY G nebo Issa Me Mario z okruhu 58G. Za gramce se večer postaví sestava DJs: Flux, Cut Dem, Karaoke Tundra nebo Poeta. 

Na místě bude možné zakoupit cd Torzo včetně merche k albu nebo Poetovu knihu Českej rap, kterou si rovnou můžeš nechat od Poeho i dalších přítomných na místě podepsat. Před sobotním večírkem proběhne 17. prosince odpoledne v Jihlavě graffiti jam na legendární Mostecké ulici. Křest je omezen menší kapacitou klubu, proto doporučujeme včas zakoupit vstupenky ve zvýhodněném předprodeji!

PIO DOUBLE KŘEST – nové album Torzo, Eurodel/Indigo

https://www.facebook.com/events/525608352753291

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.