Hip Hop Magazín

Hudba

Nové instrumentální EP spojené se snímkem Space Jam a finálovým zápasem NBA z roku 1998 je právě venku!!!

14.6.2018

Nové instrumentální EP spojené se snímkem Space Jam a finálovým zápasem NBA z roku 1998 je právě venku!!!

Patří-li basketbal mezi tvé oblíbené sporty, zajisté máš stejně jaky my v paměti zaryté dnešní datum s rokem 1998. V tento den se totiž uskutečnil finálový zápas mezi týmy Chicago Bulls a Utah Jazz, který byl napínavý až do poslední vteřiny. Chicago Bulls toto utkání rozhodlo ve svůj prospěch přesně 5,2 vteřiny před závěrečnou sirénou. 


O tom, kdo skóroval zajisté není pochyb. Vše na své ramena vzal sám Michael Jordan. Abychom si tohle výročí připomněli v netradičním stylu, rozhodli jsme se spojit ho s legendárním snímkem Space Jam, ve kterém právě Michael Jordan rovněž sehrál hlavní roli. 

Mezi živé vypouštíme nové instrumentální EP s názvem „Let‚s get ready to rumble“ , ve kterém právě snímek Space Jam sehrál velkou roli. Pro zúčastněné producenty jsme totiž vybrali dva nejsilnější singly ze soundtracku a dali jim za úkol vytvořit svůj beat za použiti samplu z těchto hitů či přehrání melodie dle svého ucha. V počátku se sestava skládala z 25 beatmakerů, nakonec však daný termín stihlo jen 13 jmen a to DJ Saklovsky, J-Bez, Flegmatik, Bencoo Beats, DJ Nexxx, Formi Beats, Fuggi Rukuss, Spectral Beats, Wave Beats, Neri, Valis Beats, Martin Rawas a Plampi Beatz. Kdo by se lekl názvu jednotlivých beatu, tak nemusí. Vybrali jsme pro ně jména hráčů právě vítězného týmu.

Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme a věříme, že tohle není poslední výzva před kterou se společně s námi postavili. Vám čtenářům přejeme příjemný poslech a probuzení vzpomínek jak na utkání, tak na snímek Space Jam.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.