Hip Hop Magazín

Hudba

Orion, Čis T a DJ Cut Dem vás zvou na společnou show do pražského klubu Storm

2.11.2022

Orion, Čis T a DJ Cut Dem vás zvou na společnou show do pražského klubu Storm

Orion a PSH stejně jako Čistychov a Názov Stavby jsou pojmy, které se nesmazatelně zapsali do historie CZ/SK hip hopu! Jeden je z pražského Jižního města, druhý s bratislavské Petržalky a oba se na poli československého rapu pohybují víc než dvě dekády.

Během let spolu pracovali na několika skladbách a projektech… Oba se však také úspěšně poprali i se svou sólo tvorbou. 12. listopadu proběhne v pražském Storm clubu mejdan věnovaný právě společným hitům a tím nejlepším z jejich sólo repertoáru. Tuto první společnou klubovou show, by neměl zmeškat žádný fanoušek domácího hip hopu…

Showcase vznikl náhodou pro letošní ročník Stop Zevling festivalu… Vystoupení trojky Orion – Čistychov – DJ Cut Dem však sklidilo víc než pozitivní reakce a přítomné show dvou rappaz a Dje bez playbacku a spešl efektů nadchla a proto se pánové rozhodli, že budou ve společném vystupování pokračovat, protože jim to funguje víc než skvěle. V sobotu 12. listopadu si tedy své úspěšné vystoupení zopakují a podpoří je DJs: Poeta, Double J a Rime One.

Na místě budou k mání stánky PragueCBDshopu a brandu RiverSign a očekávat se dá mejdan až do rána jako za starých dobrých časů, kdy kluci začínali na strahovském klubu 007. Vstupenky lze pořídit v předprodeji na goout.net.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.