Hip Hop Magazín

Hudba

Osem spojil síly s Dano Kapitánem a vydal skladbu Oblúbené číslo

16.4.2021

Osem spojil síly s Dano Kapitánem a vydal skladbu Oblúbené číslo

Teprve nedávno ohlásil svůj návrat jeden z nejtalentovanějších mladých rapperů se skladbou „Odhodlaný“ a své odhodlání zatím plní do puntíku. Nový track „Oblúbené číslo“ svým textem obohatil i mladý, talentovaný R&B zpěvák Dano Kapitán.

Toto spojení asi nikdo nečekal, přes různorodost žánrů si však dokonale sedli. Stejně jako Dano Kapitán má za sebou náročnější období, tak i Osem už při skladbě „Odhodlaný“ vzpomínal, že nechává ten čas za sebou a jde vpřed. Po smrti kamaráda se do psaní textů nedokázal dokopat, ale při poslechu hudby zmiňované novinky, se text už nedal zastavit. Produkci obstaral stejně jako v předchozím případě Die For. Je třeba uznat, že jeho produkce mají opravdu něco do sebe a sám Osem potvrdil, že ho to nakoplo do další tvorby.

Totéž tvrdí i Dano Kapitán, který se této spolupráce okamžitě chytil a do dvou hodin napsal své refrény. Vznikla z toho příznačná záležitost, která má sílu i hloubku. O videoklip se postaral Adam Bázlik, ale na samotném vizuálu se podílel i sám Osem.

„Mal som hluché obdobie asi pól roka, no prebrali ma z toho beaty od producenta Die For. Keď mi poslal hudby, tak za deň som napísal text. Ovplyvnil ma v zmysle, že ma nakopol k tvorbe, začo som vďačný a ideme ďalej tvoriť“, říká Osem

Mladý raperský talent se už svou první skladbou zařadil mezi hudebníky, kteří si nedávají servítky před ústa… Svojí trefnou dikcí potvrzuje, že co skladba, to může fanoušek očekávat kvalitní rap. Totéž platí i o mladém Kapitánovi, který po debutovém albu „Kakashi“ pracuje na dalším, takže se fanoušci mohou těšit na kvalitní R&B počin. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.