Hip Hop Magazín

Tanec

Oslava 10. výročí taneční crew Opatow Flavours dopadla na výbornou. Mrkni na pár zajímavých střípků

16.11.2018

Oslava 10. výročí taneční crew Opatow Flavours dopadla na výbornou. Mrkni na pár zajímavých střípků

Zpočátku pouze banda kluků zapálená pro tanec. Nyní však jedna z nejznámějších českých breakových skupin. Řeč je o taneční crew Opatow Flavours, která nedávno oslavila své 10. výročí na scéně. Jak tahle párty dopadla? Jedním slovem skvěle. Spousta bboy battlů, jamu, dobrého jídla, pití a samozřejmě úžasná párty. Kdo 10.11.2018 seděl doma, udělal velkou chybu.

Michael Motygin Photography

Zároveň se také jednalo o první event pod záštitou BREAK Alliance, což je organizace a bboy liga, která vznikla za účelem podpory a rozvoje bboy kultury v České republice a v ostatních státech Evropy. Posláním Break Alliance je pořádat battly, taneční workshopy, kempy a vzdělávat mladé lidi v tomto tanečním stylu. Pokud tě tvá absence zpětně aspoň trochu štve a chtěl bys jedním okem nahlédnout na dění celé akce, máme pro tebe pár zajímavých střípků. 

Michael Motygin Photography

Zajímá-li tě však pohled na finálové bitky jednotlivých kategorií, mrkni na videa níže. Zároveň bychom rádi zpětně pogratulovali všem vítězům a také vzdali hold organizátorům, že něco takového u nás stále vzniká. Už teď se těšíme na další event, který by se předběžně měl konat už v lednu v Brně. 

1v1 Kids (do 13 let)

1v1 Juniors (14-18 let)

2v2 Dospělí

Pro více fotek z akce klikej na logo níže.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.