Hip Hop Magazín

Hudba

Pět známých rapperů, kteří prodělali Covid-19, někteří bojovali i o život

24.3.2021

Pět známých rapperů, kteří prodělali Covid-19, někteří bojovali i o život

Covid všude kam se podíváš a už je to čekání na návrat k normálnímu životu opravdu dlouhé. Covid-19 se však nevyhnul ani osobnostem z rapového prostředí, pojďme se společně podívat na 5 známých rapperů, kteří Covid-19 prodělali, někteří z nich dokonce s vážným průběhem.


Kanye West

Kannye v rozhovoru pro Forbes z 8 července loňského roku prozradil, že onemocněl už v únoru minulého roku. „Zimnice, klepal jsem se v posteli, horké sprchy, koukání na motivační videa, které mi pomáhali to překonat“ řekl West o příznacích, které zažil. „Pamatuji si, že mi někdo řekl, že Drake měl taky koronavirus a moje odpověď byla, že Drake nemůže být nemocnější než já!“

 

Drake

Jak již prozradil Kanye West, tak i Drake si onemocněním Covid-19 prošel a to konkrétně loni v březnu. Informoval o tom jeho kamarád basketbalista Kevin Durant. Drake tehdy okamžitě nastoupil do karantény, ale žádné další informace o průběhu neprozradil.

Drake

Slim Thug

Přesně před rokem oznámil Slim Thug prostřednictvím svého Instagramu, že měl pozitivní test. „Koukněte na to, jeden den se přestaly hrát zápasy, druhý den jsem měl pozitvní test. Byl jsem opatrný a zůstal jsem doma v karanténě“.

 

 

Scarface

Scarface se svěřil se svou diagnózou na konci března minulého roku během živého rozhovoru se svým kolegou z Geto Boys Willem D. Scarface prozradil, že byl několik týdnů nemocný, začalo to svěděním v krku a nakonec skončil ve vážném stavu v nemocnici. „Začalo to pneumonií v plicích a o tři dny později mi selhaly ledviny a musel jsem na dialýzu. Byl jsem v bodě kdy jsem si myslel že zemřu“

Rapper Scarface is photograph during an interview for the Platinum League trading cards at the London hotel in New York, on Wednesday May 9, 2012. (AP Photo/ Donald Traill)

 

 

 

YNW Melly

YNW Mellyho zaskočil Covid 2. dubna 2020, když zrovna čekal na soud ve vazební věznici Broward County. Díky tomu byl propuštěn do domácího léčení.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.