Hip Hop Magazín

Hudba

Podle Suge Knighta byl Snoop Dogg zapojen do vraždy Tupaca

25.11.2023

Podle Suge Knighta byl Snoop Dogg zapojen do vraždy Tupaca

Bývalý magnát rapového průmyslu, Suge Knihgt, který si aktuálně kroutí svůj dlouhý trest ve vězení, v poslední době šokuje veřejnost svými prohlášeními na adresy jiných rapperů.

Zda se jedná o skutečné informace, frustraci ze svého neúspěchu, nebo pokus o cestu na svobodu, nevíme. Naposledy například řekl, že šel do vězení místo Dr. Dre, aby mohl dál tvořit hudbu, o čemž jsme psali v tomto článku.

V nejnovějším díle podcastového seriálu Collect Call provedl dosud nejdivočejší prohlášení, když naznačil, že je Snoop Dogg zapleten do vraždy Tupaca.

Rozhovor začal otázkou na Diddyho spojitost s Tupacovou vraždou, ale Suge to okamžitě otočil právě k Snoop Doggovi „Pokud jde o Puffyho, tak si opravdu, opravdu, opravdu nejprve musím doopravdy popovídat se Snoopem. Pokud je pravda co se říká, tak toho bude muset hodně vysvětlovat“.

Těžko říci, jak moc jen tento výrok věrohodný, ale nabízí se připomenout, že před rokem a půl Snoop Dogg koupil Death Row Records, které v devadesátých letech vybudoval právě Suge Knight.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.