Hip Hop Magazín

Hudba

Těžké dětství, šikanu a chudobu vystřídá již brzy nová deska. Album Animus rappera Bonamese klepe na dveře

23.11.2023

Těžké dětství, šikanu a chudobu vystřídá již brzy nová deska. Album Animus rappera Bonamese klepe na dveře

Dá se v malé obci Nemochovice, kde žije přibližně 300 obyvatel, najít rapper? Odpověď zní ano. Jeden z nich nás nedávno kontaktoval, abychom se mrkli na jeho dosavadní tvorbu a nachystali fanoušky na nadcházející desku. Jdeme na to? 

Malá vesnice, chudá rodina, šikana, posměšky či bydlení na ulici? Tenhle scénář zajisté nechce ve svém životě nikdo. Někdy však člověk nemá na výběr a musí se poprat i s tímto dějem. Jak to zvládá či zvládl Jaroslav Rešl vystupující pod pseudonymem Bonames? Vybral si „terapii“ hudbou. Na hudební scéně se pohybuje zhruba čtyři roky a nyní chystá nové album, které by mělo vyjít začátkem roku 2024.

Deska by měla nabídnout ucelený příběh neboli rapovou přímku životem samotného autora, která nebyla nijak růžová. Ba naopak… Půjde o zapeklitou tour životem, kde se ve finále snad svítá na lepší časy. Album bude k dispozici na všech streamovacích platformách i jako fyzický nosič, ke kterému by jste měli dostat i plechovku energy drinku, plus malé překvapení.

Jak bude projekt znít, může už teď napovědět trojice vydaných skladeb, které také odhalili první dvojici hostů, rappera Cashera z Inghost labelu a francouzskou zpěvačku Kláru Sáru. Vše ostatní je zatím pod pokličkou a nebude se zveřejňovat. Zajímá-li tě tento nakousnutý příběh, jehož zbytek se vám odvypráví na desce, určitě tuto méně známou a mladou krev měj v hledáčku. S novým albem se třeba ozveme znovu. Stay tuned.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.