Hip Hop Magazín

Graffiti Móda

Představujeme vám talentovaného umělce IGA ART, jehož díla by tvému oku určitě uniknout neměla

25.11.2017

Představujeme vám talentovaného umělce IGA ART, jehož díla by tvému oku určitě uniknout neměla

Začínat článek poděkováním u nás není zcela zvykem. Obzvlášť když velké díky putuje taneční crew Outclass Rockers, které se ani nebude týkat. Proč tuto crew tedy zmiňujeme? Není tomu tak dávno, kdy jsme se s Vámi podělili o jejich nové promo video, ve kterém se chalanům povedlo spojit bboying a graffiti. (Více zde) No a právě toto video nás zaválo k velmi talentovanému člověku, kterému se teď podíváme na zub a ukážeme si pár ukázek z jeho tvorby.


Řeč bude o Davidu Grygárkovi známějším pod pseudonymem IGA ART, který pracuje jako designer ve firmě na beton a ve svém volném čase se věnuje skateboardingu a umělecké činnosti, která je inspirována street artovou kulturou a hip hopem. Maluje po všem co se dá… oblečení, plátna, boty, ploty atd. Vyrábí betonové dekorace, staví spoty na skateboarding a designuje pro to prvky. Všechny vydělané peníze vkládá do projektů zpět a snaží se propojovat lidi co dělají podobné či blízké věci. Za svůj největší úspěch v posledních letech považuje účast na Wulab art show v Paříži (výstava zaměřená na wu-tang design). Pokud tě tvorba Davida zaujala doporučujeme shlédnout krátký dokument, o který se postaralo Admiralos Production.

Krom výše zmíněného dokumentu jsme si pro Vás také připravili pár ukázek portrétu, graffiti a dalších zajímavých prací právě pod taktovkou IGA ART. Plus Vám už teď můžeme prozradit, že jsme při konverzaci s Davidem pro vás připravili soutěž, která se už zanedlouho objeví na našem webu. Pokusíme se vše zajistit a stihnout do Štědrého dne ať někomu z vás vykouzlíme úsměv na tváři. Doporučujeme tedy následující týden bedlivě sledovat náš facebook, kde zveřejníme bližší informace.

Pokud chceš vidět více prací určitě neváhej a zavítej na fan page IGA ART či Instagram.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.