Hip Hop Magazín

Móda

Vánoce ve znamení weed motivů – máme pro tebe několik tipů na vánoční dárek

26.11.2017

Vánoce ve znamení weed motivů – máme pro tebe několik tipů na vánoční dárek

Vánoce se nezadržitelně blíží a od Štědrého dne nás dělí necelý měsíc. Stejně jako každý rok vyvstává otázka co svým blízkým případně sami sobě pod pařez nadělit. My se vám dnes pokusíme letošní útrapy usnadnit, letošní Vánoce se totiž nesou ve znamení weed motivů a my pro vás máme několik tipů na vánoční dárek.

Mikina Dangerous DNGRS Bobby Zip Hoody Green

Prvním naším typem je stylová mikina na zip Dangerous DNGRS  s kapucí, černými rukávy a weed potiskem.  Weed motiv není příliš křiklavý a přechází z modré do zelené barvy. Můžeš si jí pořídit například zde a v těchto dnech dokonce se slevou díky akci Black Friday.

 

Mr. GUGU & Miss GO Sweater Ganja

Pokud patříš k odvážnějším streeterům můžeš zkusit mikinu s potiskem palice Mr. GUGU & Miss GO Sweater Ganja. Ta je k mání za zvýhodněnou cenu zde.

 

Dangerous DNGRS Haze Snapback Cap Black/Weed

Dalším tipem je luxusní snapback s nápisem haze, weed potiskem a černým kšiltem od Dangerous DNGRS, aktuálně ho můžeš pořídit například zde a dokonce se slevou v rámci akce Black Friday.

 

Mr. GUGU & Miss GO T-Shirt Panda Chill

Jeden kousek opět pro odvážnější je triko se zkouřenou pandou Mr. GUGU & Miss GO T-Shirt Panda Chill. Panda s jointem v puse na zeleném pozadí pobaví a náramně se hodí na party. Objednat si jí můžeš zde.

 

Dangerous DNGRS Sweat Pant Health Gray

Posledním naším typem na vánoční dárek jsou komfortní tepláky Dangerous DNGRS Sweat Pant Health Gray. Šedá teplákovina s decentním weedovým vzorem jsou jak dělané na vánoční zevlení u televize. Objednej si je zde.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.