Hip Hop Magazín

Hudba

Pro všechny, kterým nestačil hlavní chod, přidává Ektor dezert v podobě deluxe verze loňské desky Original

8.3.2021

Pro všechny, kterým nestačil hlavní chod, přidává Ektor dezert v podobě deluxe verze loňské desky Original

V zahraničí běžný jev, v Čechách a na Slovensku poměrně ojedinělá záležitost. Řeč je o deluxe verzích studiových alb od předních interpretů, nejen ze světa hip hopu. Mezi světlé výjimky potvrzující pravidlo nyní můžeme zařadit Ektora, který loni vydal úspěšné album s názvem Original. Na něm se objevilo celkem 10 tracků, přičemž si Ektor překvapivě poprvé za celou kariéru nepozval ani jednoho hosta. Lidé kolem horkokrevného rappera však dobře ví, že původně zmíněnou desku zamýšlel vydat s 14-15 skladbami, které však na poslední chvíli z tracklistu vyřadil.

 

 

Svou příležitost tak dostaly nyní, kdy vychází na Deluxe verzi alba Original, obohacené o celkem 5 dalších stop. Jednou z nich je již dobře známý singl Emoce na emoce s vizuálem od Jana Stracha, no a další 4 jste zaručeně ještě nikdy nikde neslyšeli. S Deluxe verzí tak projekt získává další rozměr, a to zejména díky hostujícím Yzomandiasovi a S.Barracudovi, kteří dokreslili atmosféru tracků Další kámen a Klíč. Celkově je možné rozpoznat, že tracky skutečně textově, i zvukově a hudebně navazují na album Original z roku 2020; to co však pražský rapper s řeckými kořeny chystá na rok 2021, bude dle jeho slov „absolutní vodskok”.

 

Předobjednávky Deluxe verze startují 5. března na Ektorově domovském webu www.originalgear.cz, kde bude možno zajistit si přednostní právo na vlastnictví mimořádně limitovaného fyzického nosiče. Ten bude navíc v počtu 1500 ks ručně očíslován a podepsán.

 

Další poslech bude možný pouze na Spotify, Apple Music a dalších digitálních platformách, kde album dropne pár dnů poté, co ho budou mít majitelé CDček čerstvě ve svých schránkách. Okaaay?!

Tracklist:

01/ Original prod. JL

02/ Hranice prod. DJ Wich

03/ Gram pod nosem prod. Abe

04/ Deal shora prod. daysix x Kyle Junior

05/ Ulice prod. Sean Brown x Til December

06/ Do pěti prod. Huclberry x Vae Cortez

07/ 2+1 prod. SpecialBeatz

08/ Teď tady prod. daysix

09/ Sedm cifer prod. Huclberry

10/ Stát hrdě prod. SpecialBeatz

+

11/ To je klíč feat. S. Barracuda, prod. SpecialBeatz

12/ Já ne prod. Abe

13/ Další kámen feat. Yzomandias, prod. SpecialBeatz

14/ Emoce na emoce prod. SpecialBeatz

15/ Daň prod. JL x Miku

 

 

Předobjednávky: https://originalgear.cz

Foto: Thomas Habr


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.