Hip Hop Magazín

Hudba

Vítej v džungli! Laky Deff otevírá kapitolu připravované desky Mystická Kronika

8.3.2021

Vítej v džungli! Laky Deff otevírá kapitolu připravované desky Mystická Kronika

Rapper Laky Deff přichází s novinkou Džungla, kterou zdobí kvalitně propracovaný videoklip, jehož režisérem je Martin Miko. Tento singl najdeme na připravovaném albu, který zanedlouho spatří světlo světa.

Rapový hudební svět se brzy rozroste v pořadí o druhý interpetov album, které ponese název Mystická Kronika. Singl Džungla můžeme považovat za první ochutnávku z připravovaného alba, ve kterém se fanoušci mohou těšit na skladby, které ponesou numetalový nádech, ale i kombinaci hip hopu a elektronické hudby. Skladba nepřímo předává svým posluchačům poselství Lakyho vnitřní proměny, transformace v kreativní tvorbě a uvědomění si důležitosti sebe samého a svého poslání. Za zmínku určitě stojí Matúš Ferko a Big Foot, kteří se produkčně podíleli na albu a současně se postarali i o mix.

„Inšpirácia ku tvorbe skladby prišla automaticky s rytmom skladby. Okamžite som mal v hlave vizualizáciu, text aj linky a všetko išlo úplne prirodzene.“ doplňuje sám interpret.

Videoklip vznikl už ve známé dílně Illuminate Production pod režisérskou taktovkou Martina Mika. Vizuální stránka velmi dobře vzbuzuje v divákovi již výše zmíněnou transformaci a přerod, současně i svobodu. Vznik díla z veřejných zdrojů podpořil Fond na podporu umění.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.