Hip Hop Magazín

Párty

Průmyslové středisko černouhelné pánve odhaluje nový projekt. Do zajetých festivalových kolejí naskakuje nováček

17.1.2022

Průmyslové středisko černouhelné pánve odhaluje nový projekt. Do zajetých festivalových kolejí naskakuje nováček

Ocelove srdce republiky se jde předvádět! Nejde však o žádnou módní přehlídku ale nově vznikající festival, který i s plenkami na zadku díky svému statusu „nováček“ nabídne velmi zajímavé a pestré menu. 

Řeč je o akci Steel City Fest, kterou pro vás zařizuje jeden z pořadatelů názvem podobné akce Steel City Jam (Breakin event). „Ostrava vyrostla jako průmyslové středisko černouhelné pánve a proto ji od roku 2018 rozhýbáváme tancem! Letos nám to však přišlo málo a proto rozšiřujeme portfolio o další event, který ale nenabídne pouze tanec. Ba naopak tanec zde bude jen zřídka a to formou vystoupení ne však battlu. Chceme zde naopak ukázat další složky streetové kultury. Těšit se proto můžete na MC´s, DJ´s, Tattoo artist, Graffiti writers, Barber´s apod.“ 

Akce začíná 23.04.2022 svou první indoor edicí. Koho nabídne line-up je však prozatím pro širší veřejnost tajemstvím. Ne na dlouho! Pořadatelé už brzy slibují odhalení prvních jmen a proto vám doporučujeme sledovat facebookovou událost, kde vše budete mít z první ruky. Zatail peace..


▼ STEEL CITY FEST / Indoor Edition / 23.04.2022 ▼

https://www.facebook.com/events/984445289093404/

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.