Hip Hop Magazín

Móda Párty

PUMA A FITFAB STRONG ZVOU NA SPORTOVNÍ NAROZENINOVOU AKCI

1.11.2022

PUMA A FITFAB STRONG ZVOU NA SPORTOVNÍ NAROZENINOVOU AKCI

 

PUMA přivítala do rodiny globálních ambasadorek v rámci platformy She Moves Us pět nových inspirativních žen z fitness komunity FITFAB Strong, která již tuto sobotu oslaví páté narozeniny. Oslava výročí i propojení se uskuteční ve sportovním stylu v pražské továrně Pragovka, kam jsou zvaní nejen všichni fanoušci aktivního životního stylu. V bohatém programu se účastníci budou moci zapotit u sportu, poslechnout si zajímavé přednášky či otestovat nové běžecké boty PUMA. Vstupenky na akci jsou v prodeji již nyní.

 

 

Sportovní značka PUMA přivítala do rodiny ambasadorek globální kampaně She Moves Us čtyři nové inspirativní ženy. Jedná se o trenérky české fitness komunity FITFAB Strong Andy Voříškovou, Andreu Mokrejšovou, Katharine Selešiovou a Nikolu Kněžourovou, které dlouhodobě inspirují a podporují českou veřejnost směrem ke zdravému životnímu stylu a poskytují také potřebou edukaci.

Jedním z dlouhodobých cílů značky PUMA je v rámci platformy She Moves Us podporovat všechny ženy a inspirovat je k odvaze jít si za svými sny. Její základy stojí na silných ženách, ambasadorkách PUMA, které se nebály jít za hlasem svého srdce.

 

 

Máme moc velkou radost, že můžeme v rodině She Moves Us přivítat trenérky FITFAB Strong, které svou snahou motivovat k aktivnímu a zdravému životní stylu a edukovat, přímo ztělesňují esenci She Moves Us,“ říká Lucie Hložánková marketingová manažerka značky PUMA a zakladatelka FITFAB Strong Andy Voříšková dodává: „Inspirace k plnění snů je něčím, co se také snažíme předávat, a tak nás nesmírně těší, že jsme se staly českými ambasadorkami této kampaně.“

PUMA a FITFAB navíc všechny zvou na oslavu propojení i pátého výročí projektu FITFAB Strong, která se uskuteční v sobotu 5. listopadu v továrně Pragovka. Akce bude probíhat ve sportovním stylu a kromě posilování, běhu, jógy či taneční choreografie bude připraveno také testování běžeckých bot PUMA, skvělý catering a outfit zóna s nejnovější fitness kolekcí PUMA Fit. Na účastníky čeká také nutri kvíz, povídání o běhu a na konec také focení, networking a mini party. Třešničkou na dortu budou krásné dárky pro všechny.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.