Hip Hop Magazín

Móda

PUMA opět spojuje nadšené běžkyně v jarní běžecké výzvě s názvem Probuď v sobě šelmu ve spolupráci s běžeckými kurzy Jdu běhat

21.4.2022

PUMA opět spojuje nadšené běžkyně v jarní běžecké výzvě s názvem Probuď v sobě šelmu ve spolupráci s běžeckými kurzy Jdu běhat

Po úspěchu prvního ročníku přichází globální značka PUMA s další jarní běžeckou výzvou, kterou připravila ve spolupráci s běžeckými kurzy Jdu běhat. Letošní ročník startuje již dnes. Jeho účastnice čeká komplexní tréninkový plán pod profesionálním vedením, pravidelné výběhy v pražské Stromovce a nové běžecké vybavení od značky PUMA.

Probuď v sobě šelmu je společný projekt globální sportovní značky PUMA a běžeckých kurzů Jdu běhat, které již 9 let sdružují komunitu žen, jež spojuje láska k běhu.

Účastnice výzvy se budou po dobu deseti týdnů pravidelně setkávat v pražské Stromovce, kde si na běžeckých lekcích budou zlepšovat svou běžeckou techniku, sílu i časové intervaly pod vedením profesionální trenérky z běžeckých kurzů Jdu běhat Michaely Kašové. PUMA účastnice vybaví nejnovější běžeckou obuví Velocity NITRO 2 i sportovním oblečením a podpoří tak kvalitu tréninků i motivaci.

„Ženy jsou jednou z priorit značky PUMA. Prostřednictvím dlouhodobé globální kampaně She Moves Us oslavujeme jejich vášeň a sílu pracovat na sobě, proto máme velkou radost, že i letos můžeme být součástí výzvy Probuď v sobě šelmu a pomáhat motivovat české ženy překonávat své běžecké limity,“ říká Lucie Hložánková, Communication Marketing Manager, PUMA Czech Republic.

Kromě pravidelných tréninků dodává běžkyním potřebnou dávku běžecké motivace také komunita, která se v rámci výzvy vytvoří. „Holky fakt makají, snaží se ze sebe dostat pokaždé maximum. Jejich parta neutichá ani přes týden, hecují se, kdo toho uběhne víc,” říká Michaela Kašová, trenérka výzvy Probuď v sobě šelmu, podle které se skupinka navzájem nabudí k větším výkonům.

Podrobné informace o výzvě Probuď v sobě šelmu naleznete na https://www.runpuma.cz/


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.