Hip Hop Magazín

Móda

adidas Originals představuje svět Ozworld: nenechte si ujít originální digitální zážitek a vytvořte si vlastního avatara

27.4.2022

adidas Originals představuje svět Ozworld: nenechte si ujít originální digitální zážitek a vytvořte si vlastního avatara

Značka adidas a fashion kultura k sobě neodmyslitelně patří a důkazem toho byl právě i letošní Fashion Week. Při příležitosti uvedení nejnovější kolekce Ozworld adidas Originals představil své futuristické tenisky Ozrah, Ozelia či Ozweego, a to i v rámci přehlídky designérské dvojice LAFORMELA. Do nového světa Ozworld také vstoupili tváře jako Andrea Zítková, Dalyb, Adam Pavlovčin, Naomi Adachi, Natálie Hrychová a Lukáš Zachara. Navíc adidas spustil první avatar creation site.

 

 

V rámci Fashion Weeku měli návštěvníci možnost zažít paralely digitálního a fyzického prostoru v adidas Originals Gallery jako pre launch speciálního online světa Ozworld, který je navržen tak, aby v každém z nás podnítil a posílil snahu o sebevyjádření. Adidas totiž spustil první platformu na světě pro tvorbu avatarů generovaných umělou inteligencí, a to na základě skutečné osobnosti. Na stránce ozworld.adidas.com si můžete vytvořit své alterego, stáhnout a používat ho jako samolepku a GIF na svých sociálních sítích.

 

 

Ozworld nabízí možnost vytvořit si své jedinečné digitální já, s nímž pak můžete procházet web exkluzivně s Ready Player Me – multiaplikační avatarovou platformou pro metaverzum, která umožňuje prozkoumávat virtuální světy s jednou konzistentní identitou. Ať už jde o IRL nebo URL, kolekce Ozworld představuje platformu pro stylové experimenty a výzvu k sebevyjádření. V duchu nespoutané svobody jde spíše o podstatu osobnosti než o fyzický vzhled, a proto budete nejdřív vyzváni k zodpovězení různých otázek s cílem zjistit více o tom, jací jste. Vstupní údaje převede platforma do jedinečného digitálního avatara (z více než 1500 kousků), který se esteticky inspiruje dynamickými vizuálními kódy kolekce.

 

 

Po vygenerování postavy můžete experimentovat s animací svého avatara a digitálně zkoušet a nakupovat tenisky z kolekce. Můžete si dokonce své jedinečné alter ego stáhnout a používat ho jako samolepku a GIF na svých sociálních sítích.

 

 

Spuštění platformy Ozworld, která zkoumá nové možnosti v oblasti tvorby, spolupráce a identity, je tak dalším odvážným krokem ambice adidas Originals vytvořit skutečně otevřené a optimistické metaverzum pro všechny. Jako vůdčí propagátor originálního myšlení nabízí značka nový jedinečný prostor pro sebevyjádření, který je přístupný všem.

Vytvořte si své alterego na ozworld.adidas.com.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.