Hip Hop Magazín

Móda

PUMA představuje boty Slipstream Lo Beauty and the Beast inspirované příběhem Krásky a zvířete

1.12.2021

PUMA představuje boty Slipstream Lo Beauty and the Beast inspirované příběhem Krásky a zvířete

První model SLIPSTREAM pochází již z roku 1983, kdy byl představen jako basketbalová bota. Okamžitě se stal ikonickou siluetou tenisek, kterou si basketbalisté rychle oblíbili pro její stabilitu a odpružení. Díky jedinečnému designu si rychle našla své příznivce také mezi milovníky streetstyle a hip-hopu, a tak se během chvíle dostala z basketbalového hřiště do ulic.

Vzhledem k jeho rostoucí popularitě byly v roce 1988, pouhý rok po představení basketbalové verze, uvedeny také lifestylové modely s názvy THE BEAST a SLIPSTREAM SNAKE. Tyto tenisky si získaly velkou oblibu v Japonsku, což nakonec vedlo na počátku 21. století k dalším japonským verzím. PUMA se tak stala s botou THE BEAST průkopníkem v oblasti lifestyle.

Nyní byla teniska znovu představena v nové a vylepšené verzi vhodné pro dnešní milovníky streetstyle, zároveň však zůstává věrná svému basketbalovému dědictví z 80. let. Novinka SLIPSTREAM Beauty and the Beast je odkazem na japonské varianty boty ze začátku milénia. Moderní design vzdává hold příběhu Kráska a zvíře, hraje si s klíčovými prvky, které odkazují na děsivé zvíře a okouzlující krásku.

Zcela nová verze Slipstream Lo Beast přichází ve vínové barvě s detaily jako jsou drápy a zlatá dekorace. Další varianta bude dostupná v bílé kůži se zlatou růží na tkaničkách a s výšivkou okvětních lístků na straně boty.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.