Hip Hop Magazín

Hudba

Rapový requiem za zesnulého Filipa Karlíka

5.11.2023

Rapový requiem za zesnulého Filipa Karlíka

Čas letí kupředu, ale rány se bohužel nehojí. Smutek, slzy a vzpomínky při odchodu blízkého člověka zde zůstanou napořád. Kdo by to byl řekl, že jsou to už dva měsíce, co nás opustil velmi talentovaný producent, sound engineer, DJ a baskytarista v jedné osobě Filip Karlík.

Filip vedl obdivuhodný život a ve své kariéře pokořil spoustu milníků, o kterých by se ostatním umělcům mohlo jen zdát. Byl to všestranný umělec okupující pražské A2Z Studio, kde pod jeho rukama vznikaly hity pro české i zahraniční legendy. 

Svým přístupem a chováním přirostl k srdci téměř každé návštěvě. Nemluvě i o naší redakci, která se s ním v kompletní sestavě setkala naposledy den před jeho úmrtím. Nyní jsou to dva měsíce bez Filipa Karlíka a my stále vzpomínáme.

Dnes však vzpomínáme i se silnou přidanou hodnotou, a tím je nová skladba s názvem Rapquiem, o kterou se postarali Filipovi nejbližší. Rapovat zde uslyšíme hned pětici jmen, a těmi jsou Shizzle, Hazzard, Krandy, Malej Péťa a Asgard. Rapující složku zde obohacuje i povedená pěvecká část, za kterou stojí Leticie, a bridge v podání Veroniky Klinerové na saxofon. Dále snad není třeba nic dalšího zmiňovat. Filipe odpočívej v pokoji v hudebním nebi. Myslíme na tebe.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.