Hip Hop Magazín

Hudba

Rapper Sensey vydává své debutové album BRATAN, co všechno o něm víme?

14.11.2019

Rapper Sensey vydává své debutové album BRATAN, co všechno o něm víme?

Rapper Sensey vydává své debutové album BRATAN. Deset tracků je na fyzickém CD doplněno bonusovou písní Universal Boys, kterou Sensey nahrál se svým kolegou z labelu SKiNNY BARBEREM. Mezi hosty se na albu vedle něj objevuje například S. Barracuda z labelu Azurit Kingdom, Fobia Kid z Dogma family nebo Hugo Toxxx z Hypno808. Na produkci alba se podílelo několik beatmakerů, jako je například Enthic, Voodoo808 nebo hlavní producent alba Dobrin.

 

Právě se SKiNNY BARBEREM Sensey v květnu nahrál track Mami, koukej, jsem frajer!, který na YouTube nasbíral již přes 1, 5 milionu zhlédnutí a na Spotify se počet streamů blíží hranici 800 tisíc. Velkou pozornost vzbudil i kontroverzní singl TANK nebo zajímavým 3D vizuálem doplněný otvírák desky Vaše jména se mi pletou.

 

Album vychází digitálně i na CD 15. listopadu. V neděli 17. listopadu ho doplní videoklip k tracku Za všechno můžeme, na kterém se objeví zmínění hosté S. Barracuda a Fobia Kid.

 

Sensey se pohybuje na české rapové scéně již od roku 2015, do širšího povědomí však vstoupil až singlem BumbleBee, který vydal ještě pod jménem Sensey Syfu ve spolupráci s producentem MadSkillem (beaty pro Ega, Rytmuse, Kaliho ad.). Sensey od té doby spolupracoval, vyjma výše zmíněných, například s Čis T, Separem nebo Adamem Mišíkem.

 

Sensey je aktuálně na turné se SKiNNY BARBEREM. Vstupenky můžete zakoupit zde.

30.11. Pardubice – Žlutý pes club

06.12. Třebíč – Roxy club

07.12. Ostrava – Barrák Music Club

13.12. Plzeň – ARENA

14.12. Praha – Fuchs2 – Štvanice

10.01. Brno – Fleda

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.