Hip Hop Magazín

Hudba

Rich The Kid se spojil s 17-ti letým teenagerem Luh Tylerem. Mrkni na jejich společnou věc Big Pimpin‘

19.8.2023

Rich The Kid se spojil s 17-ti letým teenagerem Luh Tylerem. Mrkni na jejich společnou věc Big Pimpin‘

Je potřeba dávat šanci a prostor mladým talentům, aby se dostali do širšího podvědomí posluchačů? Nepřemýšlej… Samozřejmě, že ano! Své o tom ví i rapper Rich The Kid, díky kterému jsme v redakci nově zaregistrovali teprve 17-ti letého rappera Luh Tylera.

O kom teda tento článek bude? Především o nové skladbě Big Pimpin´! Rich The Kid totiž doplňuje svůj letošní seznam spoluprací s mladými talenty jako je Lil Tjay či Jay Critch o nový zářez se 17-ti letým teenagerem Luh Tylerem, který se mimochodem objevil i v letošním XXL FRESHMAN.

Tyler Meeks nebo-li Luh Tyler je mladík z Floridy v současné době podepsán pod Atlantic records. Pro jeho debutové album bychom nemuseli cestovat daleko. Deska My Vision totiž vyšla teprve letos 31. března.

Zpět k věci.. Teda k novince Big Pimpin´. Skladba dlouhá zhruba dvě minuty, vyšla 18.08. a pojednává o bohatství rapperů. Připravuje se tímto Rich The Kid na novou desku? V dubnu rapper pro Sidedoor magazín potvrdil, že pracuje na něčem speciálním… Nechme se překvapit.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.