Hip Hop Magazín

Novinky

Ruský rapper Timati vykradl Starbucks

22.8.2022

Ruský rapper Timati vykradl Starbucks

Jak z ruského trhu odchází jedna společnost za druhou, nahrazují své původce ruské kopie. Jednou z nich je Stars Coffee, které založil restauratér Anton Pinkskij společně se světově proslulým ruským rapperem a synáčkem sovětského milionáře, Timurem „Timati“ Junusovem.

Že má za sebou Timati obrovské úspěchy v hudební kariéře je nepopiratelné už jen především pro jeho letní hit s DJ Antoine – Welcome To St. Tropez, nebo opakovaná spolupráce s legendou jako je Snoop Dogg. Nezodpovězenou otázkou samozřejmě zůstává do jaké míry byl jeho úspěch ovlivněný zámožnými rodiči.

Nyní však Timati překvapuje novým obchodním záměrem. Společně s restauratérem Antonem Pinskijim údajně koupili několik desítek původních poboček amerického kavárenského řetězce Starbucks a budují v nich síť téměř totožnou k té předchozí, a to s logem více než podobným tomu originálnímu, celé pod názvem Stars Coffee.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený 13 (@timatiofficial)

Americký řetězec Starbucks v Rusku pozastavil činnost 8. března tohoto roku, v návaznosti na ruskou okupaci ukrajinského území, a ruský trh oficiálně opustil následující květen. Nechal za sebou 130 poboček po celé zemi, přičemž noví kavárenští magnáti by měli převzít většinu z nich. Zda na cestě za úspěchem a bohatstvím neexistuje morální kodex, nebo by nějaký být měl, však necháme čistě na uvážení každého čtenáře. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.