Hip Hop Magazín

Hudba

SKiNNY BARBER jde ven s novým klipem, trackem a 26. června vydá album. V artovém klipu Marihuana rapuje o nevěře a hříchu ve vztahu

18.5.2020

SKiNNY BARBER jde ven s novým klipem, trackem a 26. června vydá album. V artovém klipu Marihuana rapuje o nevěře a hříchu ve vztahu

Bohaté a pestré období na tvorbu má rapper SKiNNY BARBER, který je společně se Senseyem tváří českého Def Jamu. BARBER nyní přichází s trackem Marihuana, ke kterému natočil netradiční fashion klip. „Vizuálně jsme se chtěli odlišit od klasických rapových klipů. Přicházíme tak s vizuálem, na který navážeme i dalšími klipy z chystaného alba,“ komentuje rapper. Za mixem stál tentokrát společně s Janem Magdevski osvědčený Dobrin Mitchev. Text k tracku napsal sám SKiNNY BARBER a produkci zaštítil Malte Schmidt alias NiNETY8. O celkovou vizuální stránku klipu se postarala Bojana Vasev a Anežka Horová. Album vyjde už brzy – 26. června!

 

Marihuana je první singl z připravovaného alba El Trap Del Amor, jenž vyjde už v červnu.

Název desky vychází z metafory „láska je past“ a zároveň se opírá o slovo trap, které je v hiphopu užívané pro označení hudebního žánru a životního stylu. Svým způsobem tak SKiNNY navazuje na předchozí projekt s názvem Super Trapper EP. Dá se tedy říci, že trap BARBERA provází celým jeho životem.

Na albu najdou fanoušci patnáct skladeb s tématy osobního života rappera a těšit se můžou na hodně trapu, za který SKiNNYHO fanoušci milují. Dua SKiNNY & Sensey se dočkáme už koncem června, kdy budou rappeři společně křtít svá alba.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.