Hip Hop Magazín

Hudba

Soud zveřejnil videozáznam loňského přepadení rappera Tekashi 6ix9ine, také se přiznal k objednání vraždy Chief Keefa

20.9.2019

Soud zveřejnil videozáznam loňského přepadení rappera Tekashi 6ix9ine, také se přiznal k objednání vraždy Chief Keefa

Tekashi 6ix9ine je tématem číslo 1 tohoto týdne, v pondělí totiž začalo soudní líčení proti dvojicí členů gangu Nine Trey Gangsta Bloods Aljermiah „Nuke“ Mack a Anthony „Harv“ Ellison, kteří jsou obviněni z jeho loňského přepadení a z dalších trestných činů. Hlavním svědkem v tomto případu je právě kontroverzní newyorský interpret Tekashi 6ix9ine, který se rozhodl spolupracovat s vládou a svědčit proti členům svého bývalého gangu. Výměnou za to očekává co nejnižší trest ve svém vlastním případu, ve kterém mu hrozí až 47 let za mřížemi a který se dočká svého rozuzlení v lednu příštího roku. První den strávil 6ix9ine u soudu 2 hodiny a popisoval svou úlohu v gangu i odkrýval identity jednotlivých členů Nine Trey, mimo jiné označil za člena Bloods i rappera Trippie Redda, více zde.


 

 

Jeho sdílnost však rozhodně nekončí, ve včerejším stání se přiznal, že si doopravdy objednal vraždu konkurenčního rappera Chief Keefa, se kterým měl před dvěma lety spor. Chief Keefovu vraždu si objednal za 20 000 dolarů, když však najatý vrah rivala netrefil, snížil cenu na 10 000 dolarů. Zároveň se objevily spekulace, že označil i rapperku Cardi B za členku gangu, to se však ukázalo jako nepravdivá informace. Pouze potvrdil, že ví že má napojení na některé členy.

 

Během líčení byl také přehrán celý záznam jeho loňského přepadení, které zároveň uniklo i na veřejnost, podívat se na něj můžete níže:

 

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.