Hip Hop Magazín

Hudba Párty Soutěže

SOUTĚŽ: Eurodel pokřtí svou první sólovou desku!

30.5.2022

SOUTĚŽ: Eurodel pokřtí svou první sólovou desku!

DeLebre, DelDiego, Eurodel, nebo prostě Márty. Ať už mu říkáš jakkoliv, tenhle pardál z Jižních Pionýrů Pio Squad, se chystá vydávat svojí první sólovou desku. Na jejím křtu bys neměl chybět, a my pro tebe máme volňásky.

Ačkoliv nás kluci z Pio několikrát ujišťovali, že jako skupina nekončí, tak přesto zřejmě potřebovali ventilovat své pocity a umění i mimo ni. Strejda Filí, tentokrát však pod svým občanským jménem, Filip Konvalinka, uvedl svou sólovou tvorbu již před více než dvěma lety (zdá se to jako včera, co?) albem Buldok.

Teď tak činí zas Eurodel s deskou zvanou Indigo. Ta vychází již tuto středu 1.6.2022 a na její počest sfoukne „Léba“ hned ten den koncert v rodné Jihlavě. Křest si však schovává do Prahy a kapky šampaňského tak na nosič dopadnou až v sobotu 11.6.2022 v smíchovském klubu Underdogs!

A protože nás má Eurodel rád, dal nám dva lupeny na tohle skvělý mejdlo. A my máme zas rádi Vás, takže ty lupeny, teď dáme jednomu z Vás. A ten dá svůj druhý lupen zas tomu, koho má rád on, nebo ona… Dobrý, ne?

Na našem Facebookovém profilu, pod příspěvkem obsahující tento článek, označ jednoho kámoše, nebo kámošku, co bys vzal jako svůj doprovod. Takový komentáře můžeš přidat až tři, s různými jmény. A taky se ujisti, že jsi dal na Facebooku like naší stránce, Eurodelovi, a A2Z Studio, kteří soutěž zprostředkovali. Zkontrolujeme si to.

Šťastného výherce vylosujeme v den vydání desky, tedy 1.6.2022. Hodně štěstí!

EDIT: Výherce naší soutěže o volňásky na křest desky Indigo od Eurodela je Anna Drbova +1. Gratulujeme!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.