Hip Hop Magazín

Tanec

Steel City Jam má nové datum konání! Ostrava letos otevře brány pro všechny bboys a bgirls už 25.06.

9.1.2022

Steel City Jam má nové datum konání! Ostrava letos otevře brány pro všechny bboys a bgirls už 25.06.

Černouhelná pánev se letos musí kroutit! Dvojici odkladů díky covidu-19 letos střídá náhradní termín stanoven na 25.06.2022. Všichni bboys a bgirls pozor! Steel City Jam hlásí návrat a to ve velkém stylu. Vybrané nucené dovolené chystají pořadatelé vyžehlit nejedním překvapením, ať už širokou škálou odměn, kvalitní porotou tak přidanou kategorií pro něžné pohlaví.

Ve finále tak na place uvidíte soutěžit děti do 13-ti let, juniory od 13-ti do 18 let, dospěláky, kteří se utkají ve dvojicích a ženy 7 To Smoke. Program je nabitý a výživný až do samotného konce eventu. Jelikož je však kromě samotné data konání a kategorií vše otazníkem, doporučujeme sledovat facebookovou událost, kde se již brzy bude odhalovat jak porota, tak DJ´s, speaker a spoustu dalších perliček.

Holubi na střeše nám dokonce prozradili, že se chystá i pokračování rapové hymny z roku 2019, ve které protentokrát rappery vystřídají se svými bars samotní bboys. Jste ready? „Náš kraj přesně tuhle akci postrádá a možná proto se tu teď spojila Ostrava!“


 ▼ STEEL CITY JAM VOL.3 / 25.06.2022 ▼

Foto by Patrycja Warzeszka


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.