Hip Hop Magazín

Hudba

Sergei Barracuda byl v pátek za pomoci donucovacích prostředků zatčen policií

11.1.2022

Sergei Barracuda byl v pátek za pomoci donucovacích prostředků zatčen policií

Magazín Refresher ve včerejších večerních hodinách přinesl informaci o tom, že ostravský rapper Sergei Barracuda byl v pátek za pomoci donucovacích prostředků zadržen policií. Policie, které se Refresher na událost dotazoval, však byla strohá:

„Ostravští policisté v rámci výkonu služby zastavili osobní vozidlo a za použití donucovacích prostředků zajistili řidiče. Ve vozidle byla jen jedna osoba. Řidiče převezli na služebnu k podání vysvětlení a po procesních úkonech ho propustili. Důvod zastavení řidiče vám říct nemohu. Jedná se o služební věci, které nejsou ke zveřejnění,“ řekla serveru REFRESHER policejní mluvčí Zlatuše Viačková.


Podle rappera však mělo jít o omyl, když policie hledala někoho jiného. Sám rapper se o incidentu pro magazín Refresher vyjádřil takto:

„Nekladl jsem odpor. Dostal jsem želízka a netrvalo dlouho, než přijelo dalších pět vozidel státní policie s rozsvícenými majáky. Následovalo prošacování a důkladná prohlídka vozu. Velitel se mě zeptal, jestli jsme se v poslední době nepohádali s Morpheem, na což jsem odpověděl, že ne. Mám jen malý okruh přátel. Nikomu nic nedlužím, nikomu jsem nespal s mladou. Jsem čistý jako lilie. Dostal jsem od každého policajta jinou variantu. Jeden tvrdil, že někdo, kdo mi je podobný, nahlásil mé vozidlo jako odcizené. Druhý že dostali od jiné pobočky policie špatný tip, že v mém autě měl jet Morpheus a měl být ozbrojený a nebezpečný. Třetí, že vypadám jako on a došlo k omylu. Snažil jsem si dát puzzle dohromady, ale bezúspěšně,“

I v sobotu měl být Sergei údajně zadržen, když policie i nadále hledala jeho rapového kolegu Morphea. Celý incident je tak i nadále zahalen tajemstvím, ale dá se předpokládat, že Morpheuse nějaký čas neuvidíme.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.