Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Stop Zevling a Strawberry Fields festival ovládne 10.září Černý most. Zdarma můžeš vyrazit na Oriona s Čistychovem, Hellwanu, turnaj v nohejbalu, streetballu či fotbalu nebo spoustu workshopů

8.9.2022

Stop Zevling a Strawberry Fields festival ovládne 10.září Černý most. Zdarma můžeš vyrazit na Oriona s Čistychovem, Hellwanu, turnaj v nohejbalu, streetballu či fotbalu nebo spoustu workshopů

10.září se vrací oblíbený pražský Stop Zevling a Strawberry Fields festival, který na Černém mostě obstará nabitý hudební, sportovní a doprovodný program. Malí i velcí si pak mohou vybrat mezi spoustou aktivit a workshopů… Už 16. ročník Stop Zevling festivalu letos láká na vystoupení legend domácího undergroundu The Plastic People Of The Universe a zahrají i dva původní členové kapely.

 

STOP ZEVLING 2022
STOP ZEVLING 2022

 

Speciální společnou show připravuje Orion s Čistychovem, zásadní jména CZ/SK hip hop scény se společně sejdou po několika letech a návštěvníci si jejich koncert dozajista řádně vychutnají. Něžné pohlaví zastupuje letos v programu vycházející hvězda domácího rapu Hellwana,  zpěvačka a rapperka o které je v poslední době slyšet čím dál tím víc častěji a její živá vystoupení patří k tomu nejlepšímu, co lze v současnosti na domácí scéně vidět a slyšet. Mladou krev zastoupí člen Central Gangu Forrest Blunt a společně s DJ Fillem budou reprezentovat novou generaci českého rapu.

 

 

Kromě zmíněných jmen se návštěvníci mohou těšit na spoustu DJs a dalších interpretů. Programem pak provedou moderátoři Poeta a Vlado. V rámci Sport Jamu mohou týmy i jednotlivci poměřit síly v nohejbalu, streetballu, fotbalu, ping pongu, petanque či stolním fotbálku a vítězové si rozdělí hodnotné ceny za 20.000,-Kč či vstupenky na letošní MS v nohejbalu. Registrovat se lze zdarma do všech sportů na www.stopzevling.cz.

 

 

Za pozornost stojí zcela jistě i mezinárodně obsazené BMX závody, graffiti exhibice, fashion market lokálních značek, gastro a relax zóna. Strawberry Fields Festival, který letos bude slavit 10.výročí má v režii několik workshopů (parkour, airbrush, tetování, výroba šperků, cirkusový workshop, netradiční sporty, Second Brand recyklační dílna, linoryt a mnoho dalšího) a na své stagy přivítá například The CELLO Boys, Bachtale Apsa nebo DJs: Ill Ricka, Duga a Scaffera a další hudební program. Festival startuje ve 10:00 a vstup je zcela zdarma!

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.