Hip Hop Magazín

Hudba Soutěže

KYTARY.CZ a HIPHOPSTAGE.CZ zahajují nový remix contest! Soutěžní acapellu poskytl rapper Kaidžas

7.9.2022

KYTARY.CZ a HIPHOPSTAGE.CZ zahajují nový remix contest! Soutěžní acapellu poskytl rapper Kaidžas

 

„Dvaja najlepší bez debaty, čo každý ví, že je konec hry. Dvaja najlepší bez debaty, čo každý ví, že je konec.“ – Je nutné zmiňovat jaká dvojice s tímto tvrzením v roce 2007 přišla? Pamětníci zajisté ví. Kdo by přece jen tápal… Jde o dvojici Kaidžas a Tafrob, která se mimochodem letos v květnu opět dala dohromady a vydala skladbu s názvem Deja Vu.

 

 

Brno a Klokočíno má tedy k sobě opět blízko a my se rozhodli, že bude mít ještě blíže. Společně s firmou Kytary.cz vám totiž přinášíme exkluzivní remix contest pro všechny producenty. Zúčastnit se může každý… Ať už si provařený veterán či začátečník, acapella skladby je tvoje! 

Nahraď originální hudební produkci od Milenium Music svým rukopisem a vyhraj jedinečné ceny a spolupráci do budoucna. Soutěž začíná dnes (07.09.2022) a končí přesně za měsíc (07.10.2022). Vaše výsledky bude hodnotit samotný autor skladby společně s naší redakcí.

 

 

Acapellu volně ke stažení najdeš pod těmito odkazy. Odkaz č.1 nebo odkaz č.2. Popřípadě lze také napsat na naše sociální sítě či e-mail michal.meciak@stagemedia.cz a my vás jí obratem zašleme.

Tímto všem držíme palce a těšíme se na vaše výsledky, které zasílejte na výše uvedený e-mail michal.meciak@stagemedia.cz. Níže také zkontroluj, co ti v případě vítězství přistane doma na stůl. Hodně stěstí a s chutí do toho!

 

 

Ceny pro výherce:

NOVATION Launchkey 49 MK3 

Nechte jet svou kreativitu na plné obrátky díky modernímu MIDI kontroléru NOVATION Launchkey 49 MK3 s řadou nových funkcí v podobě Arpeggiatoru, 3 módů spouštění akordů jednou notou a nových ovládacích prvků pro transport i míchání.

4x lístek na STEEL CITY FEST 

Druhý ročník ostravského festivalu musel být sice odložen ale díky pořadatelům již zná svůj náhradní termín a tím je 21. leden 2023. Jedná se o zimní edici akce opět v klubu Fabric s nadupaným line-upem. Už dnes můžeme dopředu prozradit, že právě Kaidžas a Tafrob přislíbili účast i přes nečekaný posun! Vyhraj contest a přijď se svými chábry zcela zdarma.

1x Snapback by Peco Art (Abstrakce)

Máš rád abstraktní umění a rád nosíš na hlavě snapback? A co takhle unikátní snapback spojeny s abstrakcí? Halooo pane výherce… Není zač.

Dostupná diskografie Kaidžase

Patříš mezi fanoušky Klokočína? Jmenovitě Kaidžase a jeho projektů? Chybí ti například poslední deska Lepší ve tvé sbírce? Máš jí mít.

Možnost spolupráce na nadcházejícím albu Kaidžase

Mikrofon na hřebíku? Vtipkujeme! Nová deska je v plánu a v případě zájmu, můžeš být i ty její součástí.

Spolupráce s webem HipHopStage.cz

Chystáš producentskou desku? Remix Tape či jakýkoliv projekt pro své fanoušky? Obrať se na nás a máš jistou podporu.

Rozhovor pro HipHopStage.cz

Nemáš rád výslech? Bohužel! S výhercem naší soutěže je křížový rozhovor povinností. Připrav se na lampičku namířenou do očí a otázky na tělo.

 

PS. tímto ceny nekončí, následující týden očekávej přírůstek a hlášení o počtu zúčastněných!

 

 

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.