Hip Hop Magazín

Novinky

Tekashi 6ix9ine je opět na svobodě. Kauce byla stanovena na 500 tisíc dolarů

25.10.2023

Tekashi 6ix9ine je opět na svobodě. Kauce byla stanovena na 500 tisíc dolarů

Koketování s činy na hraně i za hranou zákona? Pro kontroverzního rappera Tekashi 6ix9ine denní chleba. Není tomu tak dávno, co jsme vás informovali o jeho zatčení v Dominikánské republice (více zde). Dnes je však tento incident opět pouhou minulostí, Tekashi je na svobodě.

Rapper byl obviněn z napadení dvou hudebních producentů a to údajně z důvodu nesprávného chovaní k jeho přítelkyni. Při pokusu opustit zemi byl okamžitě na letišti zatčen a následně obviněn z ublížení na zdraví.

Podle Antena Noticias 7 je však rapper zpět na svobodě. Stalo se tak poté, co dotyčnému byla udělena kauce 500 tisíc dolarů. Tato peněžitá částka ale nebyla jedinou podmínkou. Mimo jiné by měl Tekashi navštívit kurzy zvládání hněvu a zároveň si udržovat odstup od obětí. 

Na videu níže můžete mrknout, jak Tekashi 6ix9ine okamžitě oslavil svou svobodu na sociálních sítích. V Dominikánské republice je dokonce spoustu dalších lidí, kteří mají radost a úsměv na tváři. Nedávno se dokonce před soudní budovou objevili i protestní tabule s nápisem „FREE 6IX9INE“. Souhlasíte s kauci i vy nebo by jste zvolili jiný trest?

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílel uživatel @6ix9ine.arcoiris


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.