Hip Hop Magazín

Hudba

TOP 5 největších kriminálníků mezi českými a slovenskými rappery

20.11.2019

TOP 5 největších kriminálníků mezi českými a slovenskými rappery

Minule jsme se v tomto našem článku podívali na TOP 5 největších huličů mezi českými rappery a dnes budeme v obdobném duchu pokračovat. Tentokrát jsem vybral pětici největších kriminálníků mezi českými a slovenskými rappery. Opět se jedná o čistě subjektivní výběr a je pravděpodobné, že jsem někoho opomněl, nebo nemusíte souhlasit s výběrem či pořadím, proto budu rád, když mě budete s vašimi připomínkami konfrontovat v diskuzi pod článkem na facebooku. Pojďme na to.


 

5. Supa

 

Slovenský rapper Supa z legendární kapely Moja Reč byl na konci roku 2017 zatčen a obviněn z držení a výroby omamných a psychotropních látek. Při zásahu u něj a ještě jednoho pachatele byly zajištěny fentanylové náplasti, za které zaplatili 150 eur a z nichž měli vyrobit dalších 200 dávek drogy. Původně mu hrozilo až 10 let vězení, ovšem následně byl tohoto obvinění zproštěn, když vyšlo najevo, že byl pouze řidičem hlavního obviněného. Šrámu na své pověsti se však jen tak nezbaví.

 

 

 

4. Patrick

 

Kdo si dnes vzpomene na P.A.Trick records, které bylo důležitým aktérem na české rapové scéně na začátku tisíciletí. Rapper Patrick, který ho provozoval, byl krom rappera také velmi vášnivý automobilový závodník a měl nakročeno dokonce ke kariéře ve slavné Formuli 1. Jeho plány však překazil jeho kriminální delikt, ve kterém byl obviněn za výrobu a prodej  drog. Díky tiskové chybě policie, která uvedla že u něj bylo zadrženo 100 kilo, místo 100 gramů marihuany, se jeho kauza dostala do všech českých i zahraničních médií. Patrick Semlbauer si odseděl několik dní i ve vazbě v Ruzyňské věznici a dokonce mu hrozilo až 10 let vězení, od soudu naštěstí vyvázl s podmínkou.

 

 

 

3. Michajlov

 

Oblíbený brněnský rapper Michajlov, který aktuálně sedí ve vězení, svou cestu za mříže před necelým rokem popsal takto: „Karma platí pro každýho .. dlouho jsem pokoušel štěstí až se mi to nakonec všechno sečetlo i s úrokama, proměnili mi podmínku a jdu sedět. Vidíme se za cca 12-18 měsíců, děkuju všem co mě podporují, děkuju svým goodfellas, svoji rodině a největší dík patří mojí holce!!“. To mu však nebránilo v založení nového nahrávacího labelu 1312 Records. Na svobodu by se snad měl dostat na začátku roku 2020.

 

 

 

2. David Steel

 

Zlínský rapper David Steel byl v roce 2011 zadržen a zatčen Útvarem pro odhalování korupce a finanční kriminality spolu s dalšími třemi obviněnými v rozsáhlé kauze, ve které měli ošidit stát nejméně o 26 milionů korun na daních při obchodování s hutním materiálem. Zároveň mu bylo zabaveno luxusní Lamborghini v hodnotě 3,5 milionů korun. Ve vazbě si Steel pobyl téměř rok a půl a následně se vyplatil milionovou kaucí.

 

 

1.El Marón

 

Největším kriminálníkem na poli českých a slovenských rapperů je bezpochyby šestatřicetiletý Marek Teplý alias El Marón, který je znám především jako člen horrorcore rapové kapely Masový Wrazi. Ten na konci roku 2014 v opilecké hádce zavraždil nožem před třebíčským barem Sandra o čtyři roky mladšího muže. Na začátku roku 2016 mu byl vyměřen trest v délce 11,5 let vězení. Na svobodu by se tak měl dostat v roce 2027.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.