Hip Hop Magazín

Hudba

Tvrdost, současnost a originalita. Jaký producent tohle zvládá a odkud pochází?

27.5.2024

Tvrdost, současnost a originalita. Jaký producent tohle zvládá a odkud pochází?

V dnešní době se zdají být fanoušci hip hop music rozdělení do dvou táborů, Boom bap a nová vlna, je možné udělat album, které by oslovilo oba tábory? A pokud ano, nebylo by to nekontrolované nebo-li OUT OF CONTROL?

Dnes je dost těžké najít tvůrce, který má osobitý rukopis a který by přinesl něco nečekaného. Je to samozřejmě dané i množstvím lidí, kteří tvoří a dlouhou historií, která se v průběhu otřela téměř o všechny postupy. Přesto se najdou tací, jejichž práce trčí nad zaběhlý průměr a zvládnou přinést něco co přinejmenším osvěží.

Album OUT OF CONTROL od Australského The Kit Complete, je opravdovým, čerstvým větrem, který by mohl svojí tvrdostí, atmosférou anebo použitými samply a rytmy, zaujmout fanoušky napříč rapovým spektrem. Na albu se objevují legendy, i méně známí MCs a to jenom ukazuje jak respektovaným jménem The Kit Complete je a jaký je jeho cit pro výběr hostů. Tento člověk se neomezuje ani co se jazyku týče, a proto se na tomto projektu dočkáme němčiny, ale dokonce i češtiny. Kdo a jak zde reprezentuje Česko se můžete dovědět na odkaze.

The Kit Complete, není jen obyčejný beatmaker, ale svoje věci si dokáže okořenit kvalitními cuty a dokonce i vlastním rapem.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.