Hip Hop Magazín

Hudba

Válka mezi Snoop Doggem a Tekashi 6ix9ine pokračuje, Tekashi se nezdráhá do toho zatáhnout Snoopovu manželku

18.5.2020

Válka mezi Snoop Doggem a Tekashi 6ix9ine pokračuje, Tekashi se nezdráhá do toho zatáhnout Snoopovu manželku

Nejožehavějším tématem posledních hodin na americké rapové scéně už není ani tak comeback Tekashiho jako takového, ale spíše beef mezi ním a legendárním Snoop Doggem. Pokud jsi nechytil začátek, doporučujeme se kouknout na náš včerejší článek zde. Beef však rozhodně není u konce. Tekashi se rozhodl tahat na Snoop Dogga další špínu a nezdráhá se do toho zatáhnout i Snoop Doggovu manželku. Ta se na den matek  na svém účtu svěřila s nevěrou Snoopa: „Neptejte se mě na rady ohledně partnerských vztahů, protože já toho n*ggu vzala zpátky 81x“. Toho se chytil Tekashi 6ix9ine a rozhodl se na svém účtu zveřejnit video, které má pravděpodobně usvědčit Snoopa z nevěry (Snoop na něm flirtuje s mladší ženou). Tekashi video následně smazal, ale na youtube se uložila jeho kopie:


 

 

Snoop Dogg o několik hodin kontruje svým videem, ve kterém vystřihl rýmy Tekashiho 6ix9ine z tracku Feefa, kde si Tekashi doslova protiřečí, když rapuje o tom, že ostatní donáší policii a on sám, že je real gangsta. Tekashi reaguje přímo do příspěvku, kde Snoopa Dogga označuje za krysu a donašeče: „Bez ohledu na to, jak to zkoušíš, nikdy se nepřiznáš, že jsi krysa, protože v devadesátkách nebyly sociální média. Všichni ví, že jsi krysa, slyšíš mě kryso, měl by si zavřít hubu“

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

I got time 🐁🐀🍭🤡🌈👮🗽🚔 wit ya wack ass raps

Příspěvek sdílený snoopdogg (@snoopdogg),

Celý beef se tak velmi rychle vyhrocuje a těžko nyní odhadnout, kam až tohle vše zajde, situaci pro vás budeme i nadále sledovat. níže nám zatím můžete v anketě vyjádřit hlasem Váš názor, koho v tomto beefu podporujete:

Na čí straně beefu stojíte? Koho podporujete?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.