Hip Hop Magazín

Móda

Vintage osmdesátky nebo batika. Jaké jsou novinky Nike pro jaro a léto 2020?

12.5.2020

Vintage osmdesátky nebo batika. Jaké jsou novinky Nike pro jaro a léto 2020?

Oprášíme starý model Nike běžecké větrovky

Nadčasový a neotřelý design, to je běžecká bunda Nike Windrunner – stálice mezi modely Nike už více než padesát let. Bunda si zachovala svůj typický střih, který se jen částečně oprášil a přizpůsobil dnešním potřebám. Co naopak zůstalo, je logo Nike kurzívou, osmdesátkové barevné kombinace a pevný lehce pomačkaný nylon, který dodává modelu ten správný vintage vzhled. Společně s větrovkou přináší Nike doplňkovou mikinu s výraznými zipy ve dvou barevných provedeních.

 

 

 

Seprané tóny v kombinaci s pulzujícími módními odstíny

Energická kolekce bot obsahuje pět nových modelů z rodiny Air Max – Nike Air Max 200, Nike Air Max 270 React, Nike Air Max Tailwind IV, Nike MX-720-818 a Nike Air Max 720. Každý model dostal zbrusu nový barevný kabát, který kombinuje seprané tóny a pastelové barvy s výraznými energickými kombinacemi.

 

 

 

Nové modely triček NSW Tee Collection

Tahle série designů přichází tak akorát včas – ideální na léto 2020! Unisex střihům vévodí psychedelické tvary, batika a  nebo odkazy na devadesátkové sci-fi seriály (The Swoosh is out there!) Bystří pozorovatelé najdou na tričkách i poštovní adresu hlavního sídla Nike.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.