Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Wisekid má venku svůj první projekt s názvem Světla

20.3.2020

Wisekid má venku svůj první projekt s názvem Světla

Členové pražské Chapter crew se po společném mixtapu Spektrum rozhodli zapracovat i na solo projektech. Po osobitém EP Connect, o které se postaral Dwala, nyní přišel na řadu Wisekid se svým 11trackovým mixtapem „Světla“. Co na projektu najdeme?

„Světla jsou souhrn toho, díky čemu mám skvělej život… pár nejbližších lidí, rodina, pokora, svoboda a music. Díky všemu a všem.“ říká Wisekid hned v úvodu prvního tracku mixtapu – a v podstatě to vystihuje dost věcí. Mezi stěžejní témata patří právě to, co život obrací k lepšímu, i když to vždycky všechno nevyjde úplně podle představ. Od energických a odlehčených kousků, jako třeba „Nemůžou se nám dovolat“ nebo „Dávat“ se postupně dostáváme k vážnějším tématům, celý mixtape je pak završen poměrně osobním trackem „Světla pt. 2“.

Jako hosté se na Světlech objevili všichni členové Chapteru (Azee, Dwala, Pinty Van) a slokou také přispěl fella z Mist Labelu na atmosférickém songu „Někam“. Finální zvuk (mix/master) zajistil Kenny Rough, o grafickou stránku – od coveru až po vizuály – se postaral již osvědčený Gedeon Drapák. Z většiny byl projekt nahrán ve studiu u Maryse z 1312 Records.

Celý mixtape je dostupný na streamovacích platformách jako Spotify, Apple Music, iTunes a další, na YouTube budou pak postupně přibývat další vizuály. Tak co, dáte šanci mladé krvi z hlavního města?    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.