Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Moravská Třebová na beatu a Ostrava za mikrofónem? Mrkni na nový Neriho remix hymny „Steel City Jam“

20.3.2020

Moravská Třebová na beatu a Ostrava za mikrofónem? Mrkni na nový Neriho remix hymny „Steel City Jam“

Počet nakažených lidí koronavirem neustále roste. Této situaci se nevyhnulo ani ocelové město zahalené smogem. Otazníky tak visí nad spousty připravovaných akcí… Jednou z nich je i mezinárodní taneční event Steel City Jam, který se má konat 26.9. Datum je stále v nedohlednu, tudíž pořadatelé z karantény makají a snaží se pro všechny návštěvníky vypilovat detaily.

My momentálně tiše doufáme, že už za pár měsíců budeme opět moci sundat roušky a běhat po venku. Dokud to však nejde, máme pro vás na zpříjemnění domácích chvil jedno malé překvapení. Řeč je o dalším velmi povedeném remixu na loňskou hymnu právě pro výše zmiňovanou akci. 

Po J-Bezovi (Remix zde) se na devítku ostravských MC´s vrhl rodák z Moravské Třebové Neri, který mimochodem loni vydal velmi vydařené sólo album s názvem „Pro“. Jak si s dotyčnou várkou ocelových bars poradil, můžeš právě teď zkontrolovat níže a porovnávat jak s originálem tak s pardubickými bubny.

Ps. Stále platí, že acapela je k dispozici všem co si o ní napíšou. Tudíž pokud se nechceš v karanténě nudit, dej vědět a můžeš i ty předvést svůj skills.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.