Hip Hop Magazín

Hudba

Životopisný seriál o Suge Knightovi? Welcome to Death Row!

28.3.2023

Životopisný seriál o Suge Knightovi? Welcome to Death Row!

Sedmapadesátiletý zakladatel Death Row Records Suge Knight, který si aktuálně kroutí 28 let odnětí vězení za vraždu, začal spolupracovat se svým bratrem Brianem Brownem na novém televizním životopisném seriálu, který by měl zachytit Knightův život a kariéru od jeho dětství, přes podnikatelskou kariéru až po současnost. údajně bychom se měli dostat ještě hlouběji do Sugovi mysli a dozvědět se mnoho nových informací, které ještě nikdy na veřejnosti nezazněly. Natáčet by se mělo začít letos v létě a prvních dílů bychom se tak mohli dočkat začátkem příštího roku.

 


Co se týče jeho pobytu za mřížemi, tak k celému incidentu došlo 29. ledna 2015 během natáčení životopisného snímku Straight Outta Compton o americké rapové kapele N.W.A, na jejímž rozpadu měl Suge Knight nemalý podíl. V tomto filmu je nelichotivě vyobrazena také postava Suge Knighta a právě to bylo důvodem proč onoho dne přijel Suge Knight na natáčení filmu, který šel na podzim stejného roku do kin. Suge údajně vtrhl na natáčení a dožadoval se úpravy scénáře v jeho prospěch. Terry Carter (spoluzakaldatel Heavyweight Records a Sugův dřívější přítel) a filmař Cle Sloan odmítli přistoupit na Sugovi návrhy a vzhledem k jeho agresivnímu chování ho nechali z místa natáčení vyhodit.

 

 

Později šli oba muži společně s dalšími lidmi z filmového štábu do místního faastfoodu na oběd. Suge Knight je pronásledoval až na toto místo a zde došlo k další hádce. Konflikt se přesunul před restauraci a následně měla být na Suga vytažena zbraň a on v reakci na tuto situaci nejprve srazil Cle Sloana a následně přejel Terryho Cartera. Terry Carter byl na místě mrtvý a Cle Sloan skončil s vážným zraněním nohy a hlavy v nemocnici. Suge Knight se dalšího rána přišel přihlásit na policejní stanici, kde byl okamžitě zatčen a uvalen do vazby s obviněním z vraždy.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.