Hip Hop Magazín

Hudba

Zloději se vloupali do domu Wiz Khalify zatímco měl show na pódiu

25.7.2023

Zloději se vloupali do domu Wiz Khalify zatímco měl show na pódiu

Není to ani rok, co se pětatřicetiletý rapper Wiz Khalifa přestěhoval do svého nového sídla v losangeleské čtvrti Encio a už se jeho nový domov stal terčem zlodějů.

Konkrétně se trojice narušitelů pokusila vniknout do domu bočním vchodem, zatímco rapper absolvoval show na pódiu v rámci koncertní šňůry High School Reunion Tour se Snoop Doggem.

Naštěstí je Wiz po předchozích negativních zkušenostech na podobné situace připraven a jeho majetek chrání bezpečnostní služba.

V roce 2018 se totiž zloději vloupali také do jeho předchozího domu ve San Fernando Valley a odcizili mu šperky a hotovost ve výši téměř 3 miliony korun.

Je pravděpodobné, že se do svého současného sídla přestěhoval právě z tohoto důvodu. Tentokrát se však investice do bezpečnosti vyplatila a ochranka jeho dům v hodnotě 150 milionů korun ochránila.

Zloději byly vyplašeni hned u brány a z místa utekli dřív než dorazila LAPD. Wiz Khalifa incident komentoval i na svém twittrovém účtu: „3 niggas wit Pooh shiesty masks tried to run in my crib while i was on stage“.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.