Hip Hop Magazín

Móda

ZNAČKA CONVERSE ZNOVU SPOJUJE SÍLY S JAPONSKOU STREETWEAROVOU LEGENDOU NEIGHBORHOOD

24.8.2019

ZNAČKA CONVERSE ZNOVU SPOJUJE SÍLY S JAPONSKOU STREETWEAROVOU LEGENDOU NEIGHBORHOOD

Po úspěšné spolupráci v roce 2017 je kolaborace Converse x NEIGHBORHOOD již druhou v pořadí. Nová limitovaná kolekce ukazuje, že skloubit funkčnost s klasickým designem není nemožné.

 

Japonská značka NEIGHBORHOOD, kterou založil Shinsuke Takizawa, je známá především pro svou mistrovskou schopnost spojit zdánlivě neslučitelné styly dohromady. S oblibou využívá prvky z různých oblastí od motorkářské kultury, vojenských prvků přes tradiční japonské motivy po outdoorovou funkčnost. Ani nová limitka Converse X NEIGHBORHOOD není výjimkou. Kolekce propojuje basketbalovou DNA Converse se streetwear prvky japonské značky.

 

Novinka Converse x NEIGHBORHOOD obsahuje Jack Purcell siluetu původně navrženou na badminton. Nízký černý model zdobí japonský nápis „teiko“, který v překladu znamená „odpor“. Teniska je vyrobena z prémiového semiše. Druhým modelem limitky jsou vysoké Chucky 70, které zaujmou originální páskou umístěnou přes vrchní část boty. Ve speciální edici nechybí ani oblečení. Mikiny a trička ctí minimalistickou barevnost kolekce, ale jsou ozvláštněny o zajímavou retro grafiku.

 

Kolekce Converse x NEIGHBORHOOD je dostupná v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců (Footshop, Freshlabels).

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.