Hip Hop Magazín

Hudba

DMX opět na nohou: natáčí dokumentární seriál o svém každodenním životě The Dog House

8.11.2017

DMX opět na nohou: natáčí dokumentární seriál o svém každodenním životě The Dog House

Vypadá to, že šestačtyřicetiletý newyorský rapper DMX se opět staví na nohy a je na správné cestě ke comebacku. Prvním signálem o jeho zlepšujícím se zdravotním stavu nasvědčovala již před měsícem skutečnost, že přibral téměř 20 kg (více v našem článku zde). Nyní přicházejí ze zámoří další pozitivní zprávy. DMX totiž podepsal smlouvu se společností Kingdom Reign Entertainment na výrobu vlastní reality show, která bude prostřednictvím dokumentárního seriálu nazvaného The Dog House, nahlížet do rapperova soukromého každodenního života. Seriál by měl dokumentovat vše od jeho propuštění z odvykacího programu, přes nahrávání svého nového alba až po napravování vztahů se svými patnácti dětmi a jejich matkami.

“Jsem prostě nadšenej, že jsem zpátky a můžu fanouškům ukázat že jsem stále silou, s níž je potřeba v hip hopu počítat a že je můžu pozvat do svého velkého světa spirituality a růstu” prozradil DMX k novému pořadu.

The Dog House, produkovaný Carlosem Kingem, bude uveden na trh ještě tento měsíc a na jeho produkci se bude podílet rovněž samotný DMX.

“Přestože je DMX opředen množstvím kontroverzních činů, stále je jedním z největších umělců v celém hudebním průmyslu. Jsme proto rádi, že s ním můžeme spolupracovat a pomáhat mu vyprávět jeho příběh, ze kterého budou diváci překvapeni a fascinováni” prohlásil Carlos King.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *