Hip Hop Magazín

Hudba

“Doktor mi řekl, že dnes v noci zemřu” Busta Rhymes se svěřil, že jeho neřízená životospráva a obezita ho málem stála život

14.11.2020

“Doktor mi řekl, že dnes v noci zemřu” Busta Rhymes se svěřil, že jeho neřízená životospráva a obezita ho málem stála život

Newyorský rapper Busta Rhymes vydal před dvěma týdny nové skvělé studiové album Extinction Level Event 2: The Wrath of God a proto je nyní v centru pozornosti médii. Během jednoho ze svých nedávných rozhovorů se rozpovídal i o své obezitě a nezdravém životním stylu, který ho málem stál život.

 “Zjistil jsem, že když jdu spát tak kvůli obezitě čím dál víc chrápu a dostalo se to do toho bodu, kdy se snažím nadechnout a ono to nejde. Můj syn se toho tak lekl, že to řekl ostraze, protože dostal hrozný strach. On se tak bál, že ublíží mým citům, že to neřekl přímo mě a musel se svěřit někomu jinému, aby mi to řekli. To mě naštvalo, měl jsem pocit, že jsem zklamal svého syna, cítil jsem, že jsem zklamal spoustu lidí.”

 

V jednu chvíli vážil Busta 154 kg a to poznal, že jeho špatné návyky a stravování jsou příčinou rychlého růstu hmotnosti. Proto se rozhodl jít za doktorem, ten objevil obrovské polypy a záněty v jeho krku a doslova mu řekl:

“Vaše polypy se zvětšily natolik, že zablokovaly 90% vaší dýchací trubice a když vás dnes pošlu domů, je možné že se zablokuje i zbytek a už se ve spánku nenadechnete a dnes v noci zemřete. Ten moment byl pro mě obrovským emocionálním zlomem. Začal jsem brečet”

Od té doby na sobě Busta Rhymes začal zase tvrdě pracovat a během natáčení nového alba se opět dostal do formy.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *