Hip Hop Magazín

Rozhovory

Kaidžas: „Darebákov kvôli obsahu a zloženiu tejto skupiny, nemožeš porovnávať s nikým na scéne“

22.12.2017

Kaidžas: „Darebákov kvôli obsahu a zloženiu tejto skupiny, nemožeš porovnávať s nikým na scéne“

Vánoční šílenství již vypuklo. Plné hypermarkety, na každém rohu prodejce s kapry a prázdné kapsy. Do Štědrého dne už nám chybí přežit ve zdraví jen páteční večer a sobotní střízlivění. Než však vyrazíte na poslední chvíli nakupovat dárky pro své blízké, nebo si naposled vylít nos, zkontroluj info z první ruky ohledně Kaidžase. Ten si i přes časovou vytíženost našel pár minut a odpověděl nám na pár rychlých otázek, které by mohli zajímat i tebe. Je nám jasné, že by tě toho zajímalo mnohem více a proto už teď prozradíme, že se nejedná o poslední výslech a také zároveň slibujeme, že u příštího budeme i my osobně s kamerou.

Za celou redakci posíláme pozdrav do Nitry nebo snad stále Londýna?

Nazdar, momentálne som v Nitre, ale v posledných dňoch si ma mohol zastihnúť aj v Londýne, Bratislave a Prahe.

Štědrý den je za dveřmi. Má Kaidžas nakoupeno vše potřebné pro své blízké?

Väčšinu mám poriešenú a nad pár darčekmi ešte premýšlam.

Co takhle nějaké překvapení pod stromek i pro své fanoušky?

Prekvapenie pre fanúšikov tento rok je Klokočino merch v spolupráci s RukaHore.Sk Mikiny Klokočino a Krúžim ulicou. Postupne budú pribúdať ďalšie…

Dost však bylo Vánoc. Letošní rok se nesl ve znamení comebacků. Ať už koncertní návrat legendární bandy Chaozz či oprášení formace Trosky. Co na to Darebáci? Je možné, že se ještě někdy dočkáme společného materiálu?

Darebákov kvôli obsahu a zloženiu tejto skupiny, nemožeš porovnávať s nikým na scéne si myslím. Neni sme 20roční chlapci a žijeme si svoje životy. Dúfam, že sa nejaký spoločný materiál objaví. Čas ukáže…

Na tvém youtube kanále se objevila ukázka singlu Oceňujem. Chystáš jej dokončit? 

Áno. Pôvodne to mal byť feat, ale keďže sa s tým dlhšie nič nedialo, bude to sólo skladba.

Už řadu měsíců kolují zvěsti o vydání alba Lepší či společného projektu s Molochem pod názvem Podla skutočnej události. V jakém stádiu se momentálně tyto projekty nachází?

Momentálne mám hlavu v albume LEPŠÍ a konečne mám pocit, že mám všetko potrebné k dokončeniu tohoto albumu. „Podla skutočnej udalosti“ asi bude, ale inak ako som plánoval a bez Molocha.

Co je pravdy na tom, že Moloch sekl s hudbou? Ví o tom Kaidžas nějaký zákulisní info?

Netuším. Nehovoril som s ním od Krúžim ulicou 2…

Blíží se konec roku a jak tomu bývá zvykem roztrhl se pytel s vydáváním alb. Stíháš to kontrolovat nebo to jde mimo tebe? Popřípadě jakou desku bys za tento rok vyzdvihl?

Momentálne vela počúvam Gucci Mane – Mr. Davis, Uncle Murda – DCO a nejaké ďalšie veci…

Zaregistroval si v minulých měsících český beef Bigg Boss vs. Hypno 808? Pokud ano jaký je tvůj názor na tuto hádku o tatrovku na písku?

Zaregistroval som to, ale netuším vôbec o čo tam ide a popravde ma to ani nezaujíma.

Od hudby momentálně trochu odbočíme. O tvém pobytu v Londýně již všichni ví. Co však byl první impuls opustit rodnou Nitru? A čim se Kaidžas v Londýně živí?

Plánoval som to vela rokov, ale ostával som doma kvôli hudbe. V 2013 už ludia plne konzumovali hudbu cez youtube/facebook atď. takže nastala situácia, že je jedno kde som. Stačí keď zverejňujem veci digitálne. Možem tak makať na viacerých veciach naraz, lebo môj život nie je len hudba. V Londýne pracujem v security, chodím si zatrénovať brazilian jiu jitsu, robím hudbu a nejaké ďalšie veci…

To bude ode mě vše. Teď máš prostor vzkázat něco svým fans či haters.

Prajem Vám všetkým pekné sviatky. Šťastné a Veselé!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *