Hip Hop Magazín

Hudba

Londýnský underground představuje nové uskupení!

18.6.2021

Londýnský underground představuje nové uskupení!

Neseme skvělé zprávy pro všechny příznivce britského rapu! Jádro londýnského undergroundu dalo za vznik nové trapové partě a ta se nám na svět bez jakéhokoliv napínání ukázala hned s prvním klipem. New Guardz, jak si tato nová skupina říká, stojí zatím na třech velmi silných pilířích se jmény Mas Law, K Zorro a Allstar Stacks. A nemluvíme tu o žádných nováčcích, ba naopak – všichni zmínění jsou v rapu jako doma a jejich pseudonyma jsou na domácí půdě velmi uznávaná. Například hned první MC na skladbě, Mas Law, se vedle jiných titulů, pyšní britským národním vítězstvím v letech 2014 a 2015 v rámci celosvětového rapového klání End Of The Weak.

Nyní však k samotné skladbě! Track s názvem PAY ME má být prvním z jejich debutového alba TRIBE. Refrén je na můj vkus nenápaditý a jednoduchý, ale možná i díky tomu je celkem chytlavý a už při druhém poslechu si ho broukáte. Co mi chybí v refrénu je pak však plně vykompenzováno jednotlivými slokami, které tu jsou od všech zúčastněných velmi dobře podané. Klip je jednoduchý, neodvádí příliš pozornosti od hudby a funguje dobře, neboť jak se říká: “méně, je někdy více”.

Hudebně není příliš co vytknout. Zvuk je čistý a beat z dílny Lewiho B dává dost prostoru rapperům, přestože je sám výrazný. My budeme mít tedy uši nastražené a oči na šťopkách, kdy se vynoří další pokračování New Guardzovic debutového alba! A co ty?


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *