Začínat článek poděkováním u nás není zcela zvykem. Obzvlášť když velké díky putuje taneční crew Outclass Rockers, které se ani nebude týkat. Proč tuto crew tedy zmiňujeme? Není tomu tak dávno, kdy jsme se s Vámi podělili o jejich nové promo video, ve kterém se chalanům povedlo spojit bboying a graffiti. (Více zde) No a právě toto video nás zaválo k velmi talentovanému člověku, kterému se teď podíváme na zub a ukážeme si pár ukázek z jeho tvorby.


Řeč bude o Davidu Grygárkovi známějším pod pseudonymem IGA ART, který pracuje jako designer ve firmě na beton a ve svém volném čase se věnuje skateboardingu a umělecké činnosti, která je inspirována street artovou kulturou a hip hopem. Maluje po všem co se dá… oblečení, plátna, boty, ploty atd. Vyrábí betonové dekorace, staví spoty na skateboarding a designuje pro to prvky. Všechny vydělané peníze vkládá do projektů zpět a snaží se propojovat lidi co dělají podobné či blízké věci. Za svůj největší úspěch v posledních letech považuje účast na Wulab art show v Paříži (výstava zaměřená na wu-tang design). Pokud tě tvorba Davida zaujala doporučujeme shlédnout krátký dokument, o který se postaralo Admiralos Production.

Krom výše zmíněného dokumentu jsme si pro Vás také připravili pár ukázek portrétu, graffiti a dalších zajímavých prací právě pod taktovkou IGA ART. Plus Vám už teď můžeme prozradit, že jsme při konverzaci s Davidem pro vás připravili soutěž, která se už zanedlouho objeví na našem webu. Pokusíme se vše zajistit a stihnout do Štědrého dne ať někomu z vás vykouzlíme úsměv na tváři. Doporučujeme tedy následující týden bedlivě sledovat náš facebook, kde zveřejníme bližší informace.

Pokud chceš vidět více prací určitě neváhej a zavítej na fan page IGA ART či Instagram.