Hip Hop Magazín

Rozhovory

První gastro rap projekt tiká jako časovaná bomba. Dej si rozhovor s dvojicí autorů projektu a samotným Zdeňkem Pohlreichem.

5.3.2018

První gastro rap projekt tiká jako časovaná bomba. Dej si rozhovor s dvojicí autorů projektu a samotným Zdeňkem Pohlreichem.

Přijít v dnešní době na scénu s něčím novým, originálním a smysluplným, co tu ještě nebylo, není pro interprety vůbec lehký úkol. I přes to se dvojici Van Hand (Hanz Kratochvíl) a Fenix Flame (Tomáš Franek) podařilo se od všech ostatních svým připravovaným projektem odlišit. V rukávě mají totiž jedinečný projekt Food Addictors nebo-li gastro rap z pohledu profesionálů. Projekt podpoří i velmi uznávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Kluci dokázali za 3 měsíce nahrát první desku, která dostala název Ala Carte. Deska je tvořena jako koncept kompletně se týkající života kuchaře, každé slovo z desky je prožito a deska je odrazem toho co žijí a toho co prožili. Stejně jako nám, se i tobě určitě momentálně v hlavě tvoří spoustu otázek typu: Proč zrovna Zdeněk? Jakým způsobem zde bude figurovat? a dalších nejasnosti. Právě proto jsme si udělali nedávno výlet do srdce Prahy, kde se nachází útulná a stylová restaurace Divinis právě Zdenka Pohlreicha a již zmíněnou trojici v rozsáhlém rozhovoru vyzpovídali.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *